reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

FOtO LIPCOWYCH MALUSZKOW:)

mysza-pojecia nie mam ale myslalam ze znacznie pozniej.U nas tez jeszcze bez zebow ale tatus dostal jak mial 14 mc wiec wszystkiego sie spodziewam...(ja mialam 4 mc).Jak po nim tak pozno jej przyleza to mam choc nadzieje ze tak jak i on nie doswiadczy nigdy dziury ani bolu zeba (on mi wczoraj powiedzial ze nie wie jak to jest.)bo mnie wiecznie cos sie psuje:(
 
reklama
eijf - ząbek pierwszy pojawił się równo w 4,5 miesiąca (Olka była chyba pionierką zębną na forum), reszta, po 2 miesiacach. Słyszałam, ze jest tak jak piszesz, im pózniej sie pojawia tym sa zdrowsze (wiec sie nie przejmujcie, że jeszcze czekacie) - my co prawda szorujemy ząbki codziennie, ale wiadomo - różnie może być z ich trwałością

mysza - dzięki :) Olka usiadała na nocnik w 6,5 miesiąca (pani niania ją posadziła, ja na pewno bym tego nie zrobiła, bo nie miałam pojęcia że już można) - siku zrobiła od razu, więc teraz cały czas ja sadzamy - po każdym spaniu, po jedzeniu, jak się dłużej bawi i siuku jest bardzo często, a kupka prawie zawsze 2 razy dziennie, raz na parę dni zdarzy się do pampersa - więc polecam nocnik, Olka kuma o co w tym biega i wcale długo na nim nie przesiaduje.
 
mysza gratki dla Ninki, jak już ładnie siedzi ;-) co do nocniczka, to moja mama mówiła, że jak dostanie teraz kase z podatku to kupi Ali nocniczek więc będziemy okiełznywać :-D ale jak to wyjdzie, czas pokaże
arlecia no nie, jaki Słodziak i jak dużo już umie
gregorka Malutka słodka, załatwia się do nocniczka za każdym razem jak ją sadzasz? Krówka wymiata, i gratki tylu zębolków
eijf ja też nie wiem jak to jest, nigdy nie byłam w gabinecie dentystycznym, nie wiem nawet jak wyglada
 
gregorka-ja bedziesz dbala z mala o jej zabki to powinno byc ok.byc moze mam takie jakie mam bo moi rodzice nie zawsze tego pilnowali?choc z drugiej strony to nie regula bo przeciez m tez nie pucowal po kazdym posilku.
pewnie nie do tego tu watek ale skor zaczelyscie pisac na temat nocnikow to pozwole sobie powiedziec ze zaczelam sie zastanawiac kiedy zaczac uczyc dziecko?pojecia nie mialam wiec oczywiscie haslo w google i pierwszy lepszy artykol mowi cos takiego: Nocnik: kiedy sadzać dziecko na nocnik - www.mamazone.pl.
jesli to prawda to moze jednak lepiej wstrzymac sie ze zbyt wczesnym sadzaniem? ja tam nie chce by mi maluch za dlugo w pieluchach chodzil (czasem 3,4 letnie dzieci jeszcze a dla mnie to przegiecie) ale sama jeszcze do lata sie wstrzymam.
 
takie wczoraj malej zdjecia z okazji 7mc pocykalam.krzeselka jeszcze nie uzywamy ale mi przez chwile do sesji posluzylo:)
IMG_5721.jpgIMG_5726.jpg7mc.jpg7mnd.jpg
pencil.png
 
eijf Lily modelka!!!!! Śliczna jest i super foteczki. A powiedz mi czeku krzeselka nie uzywasz? Gdzie malą karmisz? My karmimy w krzeselku do karmienia wlasnie juz jak maly skonczyl 5 miesiecy. Lubi w nim siedziec jak ja obiadek gotuje. U nas oparcie jest mieciutkie i regulowane i to krzeselko jest od 4 miesiaca.
 
kacperek- a ze wszystkich zgromadzonych zabawek pewnie najwieksza popularnoscia cieszy sie pilot:)
 
reklama
Do góry