reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

FOtO LIPCOWYCH MALUSZKOW:)

Mysza ,Ewa ma rację- to huśtawka Michasia ,leżaczek JUlki bo wszędzie go bierzemy ze sobą hahaha-ale Julka chętnie by podsiadła Michałka na huśtawce :D :D :D
 
reklama
Obraz 186.jpgcos nowego :p
 
ewelad no skóra zdarta z M, człowiek się nadźwigał , naturlał, narzygał, mało mu tyłka nie rozerwało a toto do M podobne:-p:-D

ewcik he he gdzie tam się nudzą, Nadia bardzo rada z komplementów, próżna jest jak to kobitka:-D

madzik Michaś udaje niedostępnego macho a Jula obcykuje jaką kawaler ma "bryke":-D
 
pierwszy raz na basenie :))
 

Załączniki

  • PA310205.jpg
    PA310205.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 104
  • PA310194.jpg
    PA310194.jpg
    41,1 KB · Wyświetleń: 109
  • PA310193.jpg
    PA310193.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 107
anetka ale odlot z tym basenem i jaki Michaś dumny w kółeczku!!! tym bardziej nie mogę się doczekać naszego pierwszego razu, prawdopodobnie za 2 tygodnie:-)
Vanilka o to diabełek mały z Dawidka :-)
 
reklama
anetka ale super,az sama mam ochote wybrac sie z małym ,Michałkowi widze ze bardzo podoba sie taka forma ruchu,moze wyrosnie z n iego jakis znany pływak nigdy nic nie wiadomo
vanilko ale on juz duzy chłopak jest ,a jaki sliczny ,oj przepraszam przystojny ,a strój zaje....y normalnie rozwalasz mnie czasami ,bardzo lubie ogladac zdjecia Twoich chłopaczków,dawaj jeszcze
 
Do góry