reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

FOtO LIPCOWYCH MALUSZKOW:)

no mój Syn ma bardzo dużo różowych rzeczy i w nich chodzi, bo lepsze różowe jak żadne :tak: ciuszków niewiele kupiłam, większość podostawaliśmy po innych dzieciach z rodziny, nie wiem czy przypadkiem niektóre nie należały nawet do mojego męża :sorry:

ale pocieszna Twoja córa :tak: Buba z niej :-D
 
reklama
agatka uroczy buraczkowy Andrzejek

nadia słodkie to zdjecie z wysuniętym języczkiem córci na macie

madzik Julcia to juz profesjonalistka w lezeniu na brzuszku i wysokim trzymaniu główki

jedyneczka Nadinka to prześliczna czarnulka

kasik oj smakuje smakuje Bartusiowi gryzaczek

młoda mamuśka ale kochany śmieszek

kamcia Majeczka to prawdziwa księżniczka, a jaką ma branzolete nono

myszka Ninka to mały interesancik,tak ładnie patrzy na zabaweczki
 
Zobacz załącznik 293375 A to my ;]

madzik ślicznie Julcia wyglada w tej opaseczce ;]
jedyneczko Twoja córcia jest cudna, a te jej oczy ;)
kasik fajnie wyglada Mały z gryzakiem, moja jeszcze nie uswiadamia sobie ze trzyma takie cos w reku i jak nie trafia do buzi to go wyrzuca ;p
mysza widze ze nasze Kruszyny tak samo dziko patrza na zabawki ;)
pencil.png
 
magdzia - przede wszystkim witaj, fajnie Cię widzieć (ja w tej chorobie Barcika nawet nie doczytałam, że jesteś - sorki).:zawstydzona/y: Twoja Ala- jaki śliczny włochacz i do tego chyba kręciołek. Słodziutka jest...:-)
 
reklama
Do góry