reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

FOtO LIPCOWYCH MALUSZKOW:)

reklama
anetka ale super,az sama mam ochote wybrac sie z małym ,Michałkowi widze ze bardzo podoba sie taka forma ruchu,moze wyrosnie z n iego jakis znany pływak nigdy nic nie wiadomo
vanilko ale on juz duzy chłopak jest ,a jaki sliczny ,oj przepraszam przystojny ,a strój zaje....y normalnie rozwalasz mnie czasami ,bardzo lubie ogladac zdjecia Twoich chłopaczków,dawaj jeszcze

a dzieki bardzo ,ze sie podobaja fotki :))
wrzuce wiecej jak tylko rodzice wroca juz do pl ..bo narazie to czasu malo;/
 
aneta ale wypas taki basen, widać że twoi chłopcy świtnie się bawią:tak: A Michaś w tym kółku wygląda kapitalnie:-)

Vanilka nie mogę ale słodkie diablisko:-D

madzik jakie Julcia ma rzęsy długie, na tym zdjęciu jak zajada dobrze widać, ślicznie jej oczęta okalają:-) A śliniak to skąd bo bardzo fajny taki duuuuuuży:-)
 
23102010395.jpg04102010361.jpg19102010374.jpgno wcale nie mały
uwazam ze niezle wygladaja a nawet bardzo niezle
a tu mój grubas23102010396.jpg
 
aneta Michałek świetnie wyglada w tym kole :-) widać że mu się podoba

Vanilka ale masz śliczne diablątko ;-)

madzik Juleczka pięknotka i jak sobie ładnie siedzi

sasanka Julka podrózniczka :-)dobrze jej się siedzi w foteliku

agatka był taki film "miss agent" Andrzej mógłby być mister agent :-)

dzamena ale duży facet już a jaką ma fryzurke czadowa :tak:
 
Vanilka super diabełek!!!!!! Swietna focia

Madzia Twoja Julcia jest jak malenka ksiezniczka. Napatrzec sie na nia nie moge. Sliczniusia

agatka ale super body ma twoj maluszek. ha ha ha

sassanka słodka Julcia i jaka powazna siedzi hii

dzamena ale bombowy twoj mezczyzna i jakie ma pultaski boskie jak moj. A te włosy ma super
 
reklama
Do góry