reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

FOtO LIPCOWYCH MALUSZKOW:)

reklama
a ja wam powiem ze to moje dziecko nabiera wprawy.otwiera szeroko buzie ,przelyka i dzieki temu raczej nieuswiniona:) no ale wiadomo zdarza sie kichnac czy takie tam
 
kropa-nie pobrudzic sie nie da rady.w koncu to malenstwa kilkumiesieczne ktore dopiero co zaczely jesc ale naprawde widac postepy:)
 
Aneta - Michas superowy a jak sie usmiecha :)

Mama-Wiki- jaka laleczka i jakie piekne oczka

Joaszka - corcia superowa

Kropa - radzio jaki fryz ma jezyk

a to moja kruszynka w wozku ktory mama wczoraj zmontowala

Zobacz załącznik 309984

sasanka, ten jerzyk to tylko po kąpaniu daje się do głowy przytulić, i to tylko do chwili wytarcia głowy :) Ja nie wiem, jakoś mu te włosy do nieba rosną... Fajna kruszynka, my też już w spacerówce, ale jeszcze na leżąco, ew. czasem na półsiedząco.
 
justyska88 słodziaczek chłopaczek:tak:

magdzia jak laleczka:tak:

kama faktycznie patrzy z wielkim zaangażowaniem Majeczka:-) No patrz jak się lampa przydała:tak:

butterfly ale ślicznotka z twojej Zuzi , jakie oczęta czarujące, nie wygląda na swój pseudonim:-D

ewa81 ale słodziak z Franka a w tym leżaczku to taki macho:-D

sasanka nie mów że Jula juz sobie mierzy talie?:-D

mysza boziu jaka słodycz w tym wóziu leży:-) Olaboga co ta matka mi opowiada znów aż mnie głowa boli:-D Doczytałam że tatus karmił to pewnie chodziło o "jak ten baran trzyma ta butelkę":-D

magdzia moja tak samo wyczynia tyle że nawet jak ma skarpetę bo najpierw ja zębami ściąga a potem dobiera się do miodku:-D

eijf śliczna myszka:tak: No a swoją drogą zdjęcia poemat;-)

aneta ale Michaś ma fajnego kumpla:-D Widać że z Michasia to taki radosny chłopczyk:-) Uroczy, nie da się nie uśmiechnąć do niego:-D

mama Wiki twoje słoneczko słodkie ma taka grzechotkę jak moja niunia:tak:

joaszka sliczna twoja córeczka, oczy czarujące:-)

kropa chyba Radzio nie narzeka na apetyt:-D

sasanka ale ładnie siedzę:tak:
 
sasanka-a ja sie kurcze caly czas waham czy nie za wczesnie by ten wozek przemontowac??moja w gondoli juz nie za bardzo chce lezec.no i moja troszke starsza jest ale caly czas mam watpliwosci choc wiekszosc znajomych mowilo ze wymienily w 5 mc no a poza tym mam spiworek wiec pewnie mniej gleboko bedzie.masz spiwor?patrzylas jak z nim?
 
reklama
mysza-bo ja ze wsi,nie znam sie:) juz spadam
to tylko dodam ze wozio bardzo ladny.a co to komentarz do zdjecia;) moze byc?
 
Do góry