reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

FOtO LIPCOWYCH MALUSZKOW:)

DSC_0304.jpgDSC_0195.jpgDSC_0267.jpg

Na zdjęciu widac, jaka pozycja dla Marcelka jest najlepsza. Rwie sie do raczkowania ale jeszcze nie raczkuje ale za to pozycje gotowa do startu
 
reklama
arlecia-pierwsze zdjecie cudne jest.a marcel ma poza tym sliczne oczka.moja tez juz przebiera bolanami i tylek w gorze ale jeszcze nie rozszyfrowala jak posuwac sie do przodu
 
widze ze kazde dziecko mialo obowiazkowo jakies wdzianko typu "mikolaj" itp:))
wasze to przynajmniej wlosika maja.moja krociusienkie i dosyc jasne wiec ich czesto nie widac.mysle ze dlugo pozostanie lysa bo tak bylo zarowno ze mna jak i jej tata
 
Gwiazdki i Królewicze:-) Wszystkie w świątecznych szatach, jedne ładniejsze od drugich:-)Można by tu wątek "matrymonialny" założyć i "zaklepać" zięciów i synowe:-D
To i ja wrzucę świątecznego Zozola, która chętna na taką synową?:-DUprzedzam, że złośnica, ale mogę dopłacić, byle by "zięć" dobry był i teściową lubił:-D
Zobacz załącznik 312631Zobacz załącznik 312632Zobacz załącznik 312633
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry