reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

FOtO LIPCOWYCH MALUSZKOW:)

zdjęcia f 067.jpgzdjęcia f 038.jpg Franio :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
O jejciu ale piękności :-)
sasanka- Julka przyszła top model, widać, że dba o linię , już mierzy obwód pasa :-D
ewa- Franuś cudo, ja bym chciała się z Ninką ustawić w kolejce do tego kawalera :-)
motylek- jejciu piękna ta Twoja córeczka, normalnie aniołek z wyglądu, i jak cudownie się śmieje ;-)
Kamuś - Twoja Majeczka mnie zawsze rozczula. Pewno będzie wariatka po mamie :-D Uwielbiam w dzieciakach to, że zabawki mają głęboko gdzieś... potrafią się najszczerzej bawić takimi pierdołami. Moja uwielbia butelkę.

Zobacz załącznik 308623Zobacz załącznik 308622
 
Ostatnia edycja:
mysza-cudne pastele.musze mojej zaserwowac bo to dziecko jak nie w granatach to w czarnym...drugie zdjecie jest swietne.chyba tez takie mam tyle ze bez butelki.matka nic nie pojmuje,dziecko sie za glowe zlapalo
 
wow Magdzia, moja jeszcze nie jest tak zaawansowana fizycznie :-D podziwiam, podziwiam :-)
Ale z drugiej strony - jakby miała tak wsadzić te szwajki, jak to mój M mówi, jadące octem, do gęby, to współczuję kubkom smakowym :-D
 
reklama
Do góry