reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG naszych kropeczek, fasolek, maleństw itd :)

reklama
Moje szkraby. Mają po 6.5 cm idealnie do tyg ciąży. Serduszka po 166 uderzeń. Wszystko prawidłowe. Kości nosowe są przeziernosc niska. Prawdopodobieństwo wad 1:kilkanaście tys.
Po naszych obrazkach jak zobaczyłam pierwszego maluszka stwierdziłam córcia. U drugiego nie widziałam. Lekarz na 90% jest pewny ze córeczki. ale potem powuedzial rak hakby byl pewny.Jupiiiiii to się synek ucieszy.babcia mA 3 wnuków wiec wnuczki mile widziane w rodzinie.
 
Gratuluje piekne dzidzie :)

A tu moja 90% kobitka :)Zobacz załącznik 651497 ImageUploadedByForum BabyBoom1414775361.756112.jpg

73,1mm :)
13.2 tyd
Poród przestawiony na 6.05.2015
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1414775361.756112.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1414775361.756112.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 83
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry