reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG naszych kropeczek, fasolek, maleństw itd :)

reklama
Tak Asiu :) raczej dziewczynka chociaz lekarka nie da sobie reki urwac bo ten nub tak calkiem plaski nie jest :) ja sie ciesze bo dla dziewczynek sa fajniejsze ciuszki hi hi :D

Matik ja tez wrzucilam fotke ale moze jej nie widzisz. Jaka długa jest Twoja corcia?
 
Ni właśnie nie wiem musze zerknąć na notatki które mi dała
Jak robiła badanie prze godzinę potem przerwa kazała pochodzić po 15 min znowu pół godz bada ie przerwa i zaprosiła po wyniki obliczenia chyba z 10 str
Wiec byłam tak zakręcona ze jeszcze jak mi powiedziała jaka płeć to byłam jak a amoku
Uf dochodzę si siebie choć powiem wam że wczoraj zalicYlam pierwsze rzyganie i teraz Nowu czuje ze sie bedzie działo czyżbym miala na odwrót ???
 
PB041285.jpg
moje maleństwo tak się ruszało że nie można było zrobić wyraźnego zdjęcia:)
12tc a z USG 12tc1d :)
 

Załączniki

  • PB041285.jpg
    PB041285.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 75
reklama
śliczności dziewczyny :)ciekawe czy gin też mi pokaże moją dzidzie 17.10 bo jak nie to musze do połowkowego czekać az 29.12 :(
 
Do góry