reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

reklama
a to my w 33 tygodniu:))) i jedno z moja 4-letnia miloscia:)))
 

Załączniki

  • SDC11832.jpg
    SDC11832.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 88
  • SDC11831.jpg
    SDC11831.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 91
  • SDC11824.jpg
    SDC11824.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 82
  • SDC11828.jpg
    SDC11828.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 87
  • SDC11788.jpg
    SDC11788.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 63
Mama Bartusia, pieknie :) Bartus sliczny i rezolutny, a Ty kwitniesz :)

a to moje zdjecia, brzucha tylko. Dzis mi opadl jeszcze bardziej, teraz mam wiszacy balonik, az dolki na zebrach mi sie pokazaly :)
mam nadzieje, ze to ostatnie przed rozpakowaniem ;)
 
nononono - mama_bartusia - cóż za brzusio :-) piękny, ale chyba zaczyna już troszkę doskwierać, co? Oczka masz takie zmęczone.. A synek - podobny do Mamusi!!! Super :)))

Isabela - normalnie aż poleciałam do lusterka swój brzusio dokładniej przyobserwować..
Ale niestety - mój nadal wysoko:sorry: Też bym już chciała aby troszkę opadł.. Ponoć opada miesiąc bądź 2 tyg przed porodem, więc.. mój już mógłby się troszke osunąć...
Ale mimo wszystko - brzusio piękny!!!
 
Isabela no zeczywiscie opadl Ci i to jak!!! ale cieko teraz co???mi tez juz opadli jak siadam (zwlaszcza na kibelek)to nogi jak kaczka musze rozkladac:)))juz niedlugo , jeszcze tylko pare dni:))
Aga_k_m zmeczone bo spuchniete, nic mi nie puchnie oprocz twarzy i dloni:)) i dlatego tak,ale chyba lepsze to niz jak bylam z Bartusiem jednym wielkim spuchnietym klockiem:)))
Paula jestem ciekawa teraz Twoich zdjec!!!
 
Isabela- fakt opadł Ci brzuszek, mój ciągle jest jeszcze wysoko ale ja jestem 2 tyg po tobie.
Mamo_bartusia- brzuszek duży:-)ślicznie. Kochany ten Twój synek:)
 
izabela- no troszke jest nisko... ale super okraglutki.... swietny brzuszek, jeszcze troszke masz kochana czasu...
 
reklama
Super Brzuszki. Niedługo będą wspomnieniem....:-(
A teraz mój brzucho w 34 tyg.
 

Załączniki

  • rozne 004.jpg
    rozne 004.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 105
  • rozne 008.jpg
    rozne 008.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 115
  • rozne 010.jpg
    rozne 010.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 90
Do góry