reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

patusia44- acha heheh:rofl2: no dalo dalo..:) i to dosyc wyraznie.. i jak jezyczek wyciaga tez dalo dosyc wyraznie.. fajnie bylo zobaczyc te rzeczy hehehe:rofl2:
 
reklama
Tikanis to bedziesz miala niesamowita niespodzianke zeby taki filmik pokazac synkowi np. w jego 18 urodziny:-) A w ogole to wyobrazacie sobie, gdysmy my mialy teraz taka mozliwosc ogladac siebie i nasze wygibasy jak jeszcze miaszkalysmy w brzuszkach naszych mam? To by dopiero bylo przezycie kosmiczne...
Kurcze, ta dzisiejsza technologia!!!:tak:
 
confi - hmm ja w sumie nie wiem kiedy ma czkawke ale jednego dnia jest bardziej ruchliwy a innego mniej,, wczoraj dostawal wsciekow.. hehehetzn byl bardzo ruchliwy caly dzien.:rofl2:

jak maluch ma czkawkę to czujesz takie leciutkie ale bardzo regularne ruchy ... takie jakby kopanie ale delikatne . No i się powtarza z duża regularnością :)
Mój synuś miał niedawno czkawkę prawie 5 minut bez przerwy, aż się o niego martwiłam ;)
 
A oto moje aktualne foty brzusia. Ja też nie znam się na kształtach ale możecie mieć 99% pewności że to jest chłopczykowy brzuch. Wczoraj byłam u gina i po raz 4 się potwierdziło że Mateusz jest jak trzeba mężczyzną :tak:

27tydz.jpg

27tydz1.jpg
 
Acha co do wczorajszego USG, dowiedziałam się jeszcze, że Mati waży już 1200g i doktor powiedział że to sporo jak na 27 tydz.. Termin porodu z usg wyszedł już na 17 kwietnia :confused: co jedno badanie to wcześniejszy termin, ale to znaczy tylko że szybciutko rośnie bo termin pozostaje terminem a jest nim ten z 1 usg, jak uczą w szkole rodzenia - czyli dla mnie1 maja :tak: tak czy inaczej jeśli nie przenoszę będę jedną z pierwszych majówek do rodzenia :-D
 
Śliczne brzuszki! Co jeden to piękniejszy. :tak: Bardzo lubię ten wątek, macierzyństwo mnie wzrusza. :-)
Confi - Ja się czkawką Dzidzi nie martwię. Pytałam o to 2 lekarzy i każdy z nich powiedział to samo - badania pokazują, że czkawka jest jedną z oznak dobrostanu dziecka. Nie męczy Maleństw tak jak nas, a wręcz uśmiechają się przy tym. Ja miałam takie szczęście, że nie dość, że czuję kiedy Mała ma czkawkę, to jeszcze widziałam na usg jak to wygląda z jej strony. :-D
 
dziękuję krystyna 30 :-D nie opalam sie tak jakos fotka wyszła, może przy jasnych ciuchach.. a smaruje Mustelka i oliwkami zeby sie nie rozstąpił ;-)
 
Foxy ja tez się nie martwię tylko mnie to strasznie bawi ;) mało tego dziś rano mój M przed wyjściem do pracy jak zwykle pogłaskał brzusia i poczuł ze mały ma czkawkę ... wzruszające bylo to ,ze zaczął do niego mówić...ja udawałam ze spie ale wszystko słyszałam . Bardzo się ciesze ze tak reaguje mój kochany :) jest mi łatwiej . A na USG też widziałam , dzięki temu dowiedziałam sie ze to czkawka a nie kopniaczki ;)

Sara śliczny brzus :) faktycznie jakby opalony....echhh jak mnie czasem korci by pójśc na solarium ;)
 
reklama
Do góry