reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

katarzynak - tez juz bym chciala wiedziec czy to chlopczyk czy dziewczynka i tak wypatrzylismy na focie chlopca....ale dowiemy sie dopiero 12 stycznia 2009!!:sorry2:
A oto moj skarb.
 

Załączniki

  • fasolka 12tyg2dni.jpg
    fasolka 12tyg2dni.jpg
    96,4 KB · Wyświetleń: 74
reklama
katarzynak super fotka!! poprostu tk fanjnie juz wszystko widac!!!! no szok!!!
co zdiecie to leprze!! nasze dzieci sa juz tak wielkie , widac juz tak ladnie glowke,raczki,nozki,brzuszek...no nowy czlowiek normalnie....
 

[SIZE=3][URL="http://img339.imageshack.us/my.php?image=43856821bb4.jpg"]ImageShack - Hosting :: 43856821bb4.jpg[/URL][ /img][/SIZE]

[SIZE=3][img]
[SIZE=3][URL="http://img125.imageshack.us/my.php?image=17906438zc8.jpg"]ImageShack - Hosting :: 17906438zc8.jpg[/URL][ /img][/SIZE]

[SIZE=3]:-)[/SIZE]
[/SIZE]
 
spkodd.jpg


125mbh5.jpg



no wkońcu mi sie udało po wielu próbach!! Pytałam lekarza o płec ale on mi powiedział ze na tym sprzecie co ma to raczej mi nie powie co bo nie widac zbytnio. Pewnie sie dowiem przy porodzie dopiero a szkoda bo juz bym chciała wiedziec.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie, jestem również majową mamusią '09 i tak jak Wy, pragnę pochwalić się moim szczęściem rosnącym w brzuszku:

to Maluszek w 11tc, mierzy 5 cm i jest ruchliwy :-):-):-)

a poniżej dzidziuś 6 tygodniowy (8tc):


Znacie już płeć Waszych Maleństw???
Ja jestem strasznie ciekawa... Już nie mogę doczekać się tej informacji :-)
Termin porodu na Dzień Matki (26.05):-D
 
Do góry