reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

14tydz 2dzien
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 114
  • 2.jpg
    2.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 124
reklama
Maja33 ale fajny brzusio:))))) w drugiej ciazy zawsze szybciej sie "rosnie":)) ja tez bym juz chciala ale u mnie to dopiero 10 tydz a ja jak dotad troszke chudne...chociaz moze nie brzuch:)))
 
dzieki dziewczyny za mile slowa:-) ja tez sie z niego ciesze:-) dzis znow czulam ruchy alez to slodkie

kina1409-no to takie okazy chowasz w domku, pochwal nam sie swoim brzuszkiem czekamy:-)

pozdrawiam
 
dzieki dziewczyny za mile slowa:-) ja tez sie z niego ciesze:-) dzis znow czulam ruchy alez to slodkie

kina1409-no to takie okazy chowasz w domku, pochwal nam sie swoim brzuszkiem czekamy:-)

pozdrawiam

Jutro zrobie fotke i jak będe umiala tu wstawić to sie pochwalę:tak:
Ja jestem w tym samym tc co ty i nie czuję jeszcze ruchów:-(
 
kina- a to twoja pierwsza ciaza ? nie masz sowaczka i nie pamietam przepraszam:-(, jak pierwsza to sie nie przejmuj w drgiej wszystko szybciej jakos przychodzi (chociaz nie zawsze) ja z Marta czulam dopiero w 19tyg:tak:
a fotki musisz najpierw zmniejszyc rozmiar zdjecia a pozniej mozesz bezposrednio ze swojego komputera wkleic na forum wejdz tylko w zarzadzaj zalacznikami (ponizej ramki odpowiedz) wstaw tam zatwierdz i gotowe:-), czekam z niecierpliwoscia na foteczki
 
kina- a to twoja pierwsza ciaza ? nie masz sowaczka i nie pamietam przepraszam:-(, jak pierwsza to sie nie przejmuj w drgiej wszystko szybciej jakos przychodzi (chociaz nie zawsze) ja z Marta czulam dopiero w 19tyg:tak:
a fotki musisz najpierw zmniejszyc rozmiar zdjecia a pozniej mozesz bezposrednio ze swojego komputera wkleic na forum wejdz tylko w zarzadzaj zalacznikami (ponizej ramki odpowiedz) wstaw tam zatwierdz i gotowe:-), czekam z niecierpliwoscia na foteczki


Tak pierwsza ciąza bo bardzo długo staralismy się, później leczenie. No i w końcu sie udało:tak: Ale mam 2 dzieci z pierwszego małżeństwa mojego meża. Które mieszkaja z Nami:tak:
 
reklama
ladygab-jaka ty szczuplutka musisz byc:-), ja chyba normalnie mialam z 72cm, kurcze zaraz sie zmierze i wam napisze ile u mnie:-D

juz wiem 83cm w najgrubszym miejscu :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry