reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

P1130351.jpgP1130526.jpgP1130665.jpg
A to my-dzień po skończeniu 1,5 roczku :-) mamy sie dobrze, łobuzujemy (dziś rozwaliliśmy jedno z łóżeczek....:eek:) i jakoś leci...
Całujemy i pozdrawiamy wszystkie mamy, taty i wszystkie dzieciorki :-):tak::happy:
 
reklama
Witam,
Wklejam aktualne zdjecia Daniela. chcialam miec fajne fotki z Danielem, ale niestety tatus nie robi najlepszych! musialam sama zrobic maja sesje ;)
 

Załączniki

  • 047.jpg
    047.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 74
  • 228.jpg
    228.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 78
Ostatnia edycja:
słodziutkie te nasze bobasy i jak szybko rosną. Sunshine Ty jak zwykle śliczna.
razem 003gf.jpgrazem 005gf.jpgrazem gfhgfh.jpgreert 025.jpg099g.jpg
jak widać uzębienie Milusi jest niewielkie bo bardzo późno jej zaczęły rosnąc ząbki. a ja wszędzie wale te same miny. No i zaczęło sie chodzenie w mamusinych budach:-D

pozdrawiam wszystkich
 
Dziekuje Nixie, ty tez sliczna jestes na kazdym zdjeciu, nawet z ta sama mina ;) Dzieci masz przesliczne!!
moj Daniel juz od jakiegos czasu chodzi w moich i Chrisa butach!! czasem zdarzy sie jemu siegnac po moja torebke :-D:-D
 
reklama
skąd ja to znam.. torebka a już szczególnie kosmetyczka, kosmetyki kredki, dosłownie chwila nieuwagi i buzia jak klaun :D
Z butów to uwielbia nasze kapcie. gdzieś mam nawet zdjęcie jak drepta w takich wielkich od tatusia. kiedyś wrzucę jak znajde,.
 
Do góry