reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

no zimno w-edy było - ale niekonie-znie w mieszkaniu - bardziej na dworze a w-edy -yba dopiero o wro-iliśmy z dworu :) za -o dzis upały jak wida- - qrde nie mogę pewny-- li-erek wpisywać - ale -ylko na bb - nie wiem -zy się do-zy-a-ie- bo najgorsze że nawe- na wir-ualnej klawia-urze mi nie wodzą - zrobiłam kreski -am gdzie brak :-D - moja rowerzys-ka : en-er -eż mi nie działa :-( DSC09988.jpgDSC09989.jpg
 
reklama
Extra rowerzystka! Fajny rowerek, bo ma pedały we własciwym miejscu a nie przy przednim kółku. Czy Viki umie już pedałować?
 
Ostatnia edycja:
Extra rowerzystka! Fajny rowerek, bo ma pedały we własciwym miejscu a nie przy przednim kółku. Czy Viki umie już pedałować?

rowerek jest od wczoraj popołudnia :) - tez uważam, że fajny - myslę , że opiszę go w polecanych zabwakach , bo chyba warto- ale zaczekam az go sprawdzi:) - pedałuje w sensie rusza nogami wraz z pedalami jak go pcham - i sama - ale jak jest mała górka:p - bo z dużej nie nadąża :p
 
A to moj maly model i tancerz:-)
 

Załączniki

  • 025a.jpg
    025a.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 119
  • 129res.jpg
    129res.jpg
    39,7 KB · Wyświetleń: 125
  • 208r.jpg
    208r.jpg
    47,6 KB · Wyświetleń: 112
  • 209r.jpg
    209r.jpg
    49 KB · Wyświetleń: 122
Ostatnia edycja:
Majuska, ale fajny łobuziak.
Viki na tym zdjęciu to cała mama!!!!
DelfinOna to u was tak zimno, my też w tym tygodniu letnio się ubieraliśmy w krótki rękawek.
Sunshine ale fajny blondasek, a te fotki chyba z wakacji.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry