reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

margoz lenka slicznie wyglada w kapelusiku:)

dorissl my tez mamy maly poligon, mate polaczylismy z kocem, daniel jednak woli podloge;)

nixie mila ma super blond irokezik, w ogole robi sie bardzo podobna do braciszka
olcia sesja jak zwykle super

olcia sesja jak zwykle super

angelika wakacyjny stas wyglada slodko

Na koniec chyba trzeba pochwalic viki rosnie z niej maly instruktor fitnessu :-)zebym ja miala tyle zapalu do cwiczen co ona :-D:-D

a to mala sesyjka daniela z mamusia:)
 

Załączniki

  • 92.jpg
    92.jpg
    48,1 KB · Wyświetleń: 44
  • 92d.jpg
    92d.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 41
  • 95b.jpg
    95b.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 45
  • 91b.jpg
    91b.jpg
    35,6 KB · Wyświetleń: 41
  • 062a.jpg
    062a.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 38
reklama
sunshine normalnie bosko wygladacie :-)

Dziewczyny wstawiam filmik gdzie nadusia po raz pierwszy zaczela sie czolgac nie wiem czy dobrze go wklejam czy bedzie dalo sie ogladac hmm, ale zapal miala wielki kochaniutka moja :-)


[video=facebook;2208917152892]http://www.facebook.com/video/video.php?v=2208917152892[/video]
 
Ostatnia edycja:
Dziekuje dziewczyny za komplementy :) udalo nam sie zrobic kilka fajnych fotek :-)
chris czasem jak zrobi mi i danielowi zdjecie to pozal sie boze, albo za daleko albo glowa ucieta:-D
Dorissl wlasnie wydrukowalam sobie zdjecie i wsadzialm w ramke :)
 
reklama
same śliczności... az nie potrafie wszystkich wymienić by kogoś nie pominąć:zawstydzona/y:ale wszystkie Maluszki sa poprostu śliczne, cudowne, można by na nie patrzec i wzroku oderwać nie mozna...
 
Do góry