reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

reklama
sunshine mmmonia sliczne bobaski:)
olcia to fakt mi nawet polozna kazala od pierwszego dnia z nia wychodzic, my poczekalismy 10 dni w sumie ale od tamtej pory jestesmy codziennie na spacerkach, moze z 2 wyjatkami kiedy naprawde wialo konkretnie. A tu te dzieci to naprawde bez czapeczek i skarpetek to juz uwazam za przesade. Bo przeciez przez glowke najwiecej ciepelka ucieka.
 
neta82 sliczny Jas:0Piekne imie, u mnie jesli w przyszlosci bedzie synus tez bedzie Jan:) a w ogole super wanienka:)wyglada jak maly krolewicz.



a nasza Tosia przymierzala dzis prezencik od Babuni:)troszke ma rajstopki nie w kolorze no ale coz;)
DSC01893.jpg

DSC01890.jpg
 
neta82 u mnie maz tez ma nocki w sumie nie caly czas ale dosc czesto kapie sama i niestety mam taka normalna wanienke, zreszta musze wymienic na wieksza bo Toska juz sie nie miesci i ciezko mi splukiwac jej glowke.
vikiigus nie moge sie napatrzec na Twoja corcie, jest tak fotogieniczna ze szok:) Szlicznosci a minki sa bombowe:)
Moja mala wcale nie chce pozowac, niestety w mame zero zdolnosci w tej kwestii:)
 
tab ja w sumie nie probowalam w profilowanej, w zwyklej mi sie dobrze kapie. Tylko musze zmienic na wieksza,dlatego tez poszukuje po sklepach ale powiem Wam ze tu w UK jakies niewymiarowe te wanienki, powaznie nie spotkalam sie z taka duza. A jesli sa to w calych tych zestawach wbudowane z przewijakiem itd i kosztuja ok 100 funtow wiec nie mam potrzeby tyle wydawac. Ja swoja Tosie i tak w nocy przewijam na lozku bo ze mna spi:) a w ciagu dnia w salonie tez na kanapie. Chyba poprosze znajomych zeby mi z Polski przywiezli bo akurat wybieraja sie autem.
 
reklama
Do góry