reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

reklama
Mój tez grzeczniutki. Pod wieczór mu się marudki i płaczki zdarzają ale to chyba norma:-) Nocki tez ok, choć często je, ale oby tak dalej:tak: pozdrawiamy
wiec Igorki lubia widocznie papu.......my dzis na bilansie bylismy i mamy 65 cm i 5970gr)))))))))))))oj lubie jesc lubie cycusia mamusi ale wieczor przed spaniem lub miec full pelny brzusio i musimy mu butelke zrobic co prawda wypija 30 40 ml ale musi byc bo marudzi:-)
 
tab swietne te "cos":) mysle ze moja lubila by takie mycie bo uwielbia jak jej pupke myje pod kranem:)a czesem i plecy, brzuszek i nozki jak powyplywa jej co nie co z pieluszki :)
 
Olcia Nadunia, ma piękne takie wyraziste rysy i taką niewinną twarzyczkę. śliczna jest.
Margoz świetna parka.
Neta ale fajne minki.
Sunshine fajny Danielek.
Mmonia fajnie was poznać
Viki widzę zaczyna już edukację ;-)
Maddusia,ale wystoiłaś córcię, ślicznie wygląda! Ja muszę swojej kupić takie bolerko.
 
Ostatnia edycja:
IMG349.jpgprzed spacerem
 
uwielbiam te pierwsze dziecięce uśmiechy...:-D

evitka, bobomama, maddusia
- cudnie w tych sukieneczkach
vikiigus - piękna sesyjka z tą książeczką
sunshine- świetnie mu w tych dresikach
neta- ciekawa ta wanienka, kosmicznie wygląda
olcia- ale fajny golas hehe
margoz- pieknie z braciszkiem
.. wszystkie z braciszkami super
mysia- znowu widzę podobienstwo do Milki
mmmonia -super, ja lubie takie sentymentalne pełne miłości fotki
tez sobie pstryknęłam sesyjkę z Dorianem
kd1234.jpg

i slodkie chwilki z Milusią
img084h2.jpg
 
Ale świetne ujęcia - no ba, ale Modelki i Modele najlepsi, więc nie może być inaczej.

Nixie, jakim cudem udaje Ci się nosić takie kolczyki. Ja nawet włosów nie mogę mieć rozpuszczonych, bo mi moje dziecko pięknie chwyta i szarpie ;-)
 
reklama
Do góry