reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

reklama
ligotko tzn ze ma tyle wody ze jej nie zalewa tak?bo jam inaczej mam to rozumiec bo chyba nie siedzi sama)))pytam bo nasz tak chlapie ze pol pokoju mokre i chcemy do wanny dac wanienke ale nie wiem czy moje plecy wytrzymaja.......od dawna cierpi na ich bol to spadek po pracy,niestety,wiec pojawila sie perspektywa ze sam sie okapie)))))))))))))))opisz jak to wyglada u was
 
madziu moge wyslac Ci na maila filmik, wyslij na priv maial - nie chce wrzucac na forum zeby nie rozeszlo sie jak pedofilia ;/ My tak zaczelismy kapac od polowy kwietnia kiedy bylam u rodzicow i moja mama zdziwiona byla ze jej nie klade, na poczatku miala recznik pod glowka dzis nie klade nic leje wody tak zeby nie lalo sie do oczkow i mala smiga, a chlapie jak nie wiem
 
Boooskie bobaski !!!
Gratuluję Wam wszystkim dziewczynki !

Vikiigus rewelacja z tym raczkowaniem, już lada moment będzie zasuwać, a ta układanka piankowa idealna do raczkowania i stawiania pierwszych kroków, muszę też powoli taką kupić :tak:
skąd Ty bierzesz takie dobre rady co trzeba zapewnić dziecku, jestem pełna podziwu, ja czasem na nadążam :zawstydzona/y::-)
 
Ostatnia edycja:
jak zwykle wszystkie maluchy cudne. Rosna tak szybko, ...dla mnie za szybko. Nie zdaze sie nacieszyc jednym etapem rozwoju a juz nadchodzi kolejny.

A tak wygladaja nasze pierwsze proby jedzonkowe. Zaczelismy od jablka.

1498d7196fc84475gen.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry