reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

reklama
Lenka jest prawie dwa razy większa:)
Nie wiem jak wy ale ja to, jak Maja rośnie widze własnie na zdjęciach wczesniejszych. A tak widząc ją z dnia na dzień nie dostrzegam tych różnic.
 
DorissŁ Lenka jest nie dwa a prawie trzy razy większa:-) Ważyła 2400, a teraz pewnie około 6,5 kg

ligotko nie wiem ile dokładnie mierzy (w pon idziemy do lekarze, więc wtedy sprawdzimy), ale ubranka nosi na rozmiar 74 i powoli z niego wyrasta. A pamietam jak pięćdziesiątki były luźne...
 
Dawno nas tu nie było na początek wkleimy kilka zdjęć. lipiec 2011 194.jpgpierwszy obiadeklipiec 2011 213.jpgsjestalipiec 2011 225.jpglipiec 2011 224.jpglipiec 2011 216.jpg pozdrawiamy wszystkie dzieci śliczne i jakie już postępy robia aż miło patrzeć;)
 
już wiem gdzie mogę wkleić fotki ;)
trochę zaglądałam wstecz ale wklejajcie dalej jakieś nowe ;)

to moja Titunia - a na ostatnich dwóch jest też jej best friend Jumper :D

dsc5147c.jpg


dsc4929.jpg


dsc4557m.jpg


dsc5417.jpg


dsc5468.jpg


dsc5455l.jpg


dorzucę przy okazji jeszcze Jumpera w swoim żywiole i w całej okazałości :p

dsc5751j.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry