reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

fotki i filmiki:):)

reklama
Kochane, załączam filmik który koleżanka podała na innym forum. Jest to film z porodu (!) oczywiście wszystko widać dokładnie. Powiem wam szczerze obejrzałam to i pomimo tego że już rodziłam to robiło mi się słabo jak to oglądałam, dlatego może nie każda z was powinna obejrzeć ale dla tych ciekawych o mocnych nerwach myślę że warto wiedzieć oto link:
Dailymotion.pl
 
porannakawa :) to może i mnie upewnisz czy moje maleństwo to na 100% chłopak czy jest szansa na dziewczynkę :) 1233.jpg
 
Vilmaq bardzo ciezko jest czytac plec ze zdjec 3D , najlepsze do oceny sa zwykle 2D ,zdjecia zrobione w ten sposób aby dziecko lezało na pleckach wówczas mozna okreslic nachylenie wyrostka . Jesli mialabym oceniac twoje zdjecie to juz bardziej chyliłabym sie ku opinii ze jest to czlopiec. Nie wiem z jakiego tygodnia jest to zdjecie , nalezy pamietac ze do pewnego etapu ciazy chlopcy jak i dziewczynki maja identyczne wyrostki ktore roznia sie tylko nachyleniem co moze sugerowac o płci .
 
Ostatnia edycja:
rozumiem, chyba nie mam dobrego zdjęcia 2D z tego usg ale sprawdzę w domku, a jest to zdjęcie z równo 12 tc. Jeżeli będzie jakięs odpowiednie zdjęcie 2d do je wrzucę na forum, nie ukrywam że jestem bardzo ciekawa, lekarz powiedział że raczej chłopak... mój synek się ucieszył z braciszka :) ja liczyłam na córcię :) i stąd chciałabym być już pewna :)
 
Wrzuc 2D zobaczymy co da sie zrobić . Trzymam kciuki za córeczkę ale synkówie tez sa fajni :-):-):-) ( mam ich 3 to cos o tym wiem :)

Ocena zdjec z USG to juz moje chyba takie zboczenie naogladalam sie juz tyle USG i naczytałam tyle publikacji ze sama chyba moge ksiazke napisac :), mysle ze mam troche wiedzy na ten temat także jesli bede w stanie komus pomóc to czemu nie :)
pozdrawiam
 
Lilijka pozwolilam sobie na obserwacje twojego zdjecia z USG :) wedlug teorii nub na 100 % jest to dziewczynka

WOW!!! Jesteś niesamowita! Myślałam, ze potrzeba widzieć narządy rozrodcze i kąt nachylenia ( u chłopców chyba 30%, u dziewczynek równolegle do kręgosłupa) tego wyrostka ( w tym 13 tygodniu chyba łatwo sie pomylić), żeby cos stwierdzić, a czasem cos sie ukryje pod nóżką. Jak to wywnioskowałaś, tzn na które miejsce trzeba patrzeć (na moich zdjęciach z USG?) Cudownie byłoby mieć dziewczynkę:-) Ja na tych moich usg nic nie widzę;-)Tylko to ułożenie takie wdzięczne i delikatne jak u dziewczynki:-)Wymiany matryc dokonujemy wyłącznie w serwisie. Wykonujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich marek monitorów LCD oraz LED. Średni koszt naprawy monitora wynosi od 100 do 150 PLN. Wykonujemy usługi wyjazdowe na terenie Wrocławia i okolic (do 10 km), zapewniamy transport w przypadku naprawy w serwisie. Serwis wyjazdowy działa w godzinach od 14.00 do 20.00. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji 3 miesięcy na naprawę telewizora oraz 6 miesięcy na wymianę matrycy LCD. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych matrycy lub uszkodzeń dokonanych z winy użytkownika. Jak dostarczyć do nas telewizor w celu wymiany matrycy lub naprawy ? Aby dostarczyć do nas telewizor mogą Państwo zrobić to osobiście dostarczając telewizor bezpośrednio do serwisu lub do punktu przyjęć sprzętu. Mogą Państwo także skorzystać z firmy kurierskiej - telewizor powinien być zapakowany w oryginalny karton lub opakowanie zastępcze. Średni koszt przesyłki to od 50 - 60 PLN. Naprawa, serwis telewizorów LCD, LED, plazma, kineskopowe. Naprawa wszystkich marek: Samsung, Sharp, Panasonic, Sony, LG i inne. Uczciwość, wieloletnie doświadczenie i fachowość. Bezpłatny dojazd do klienta. Obszar działalności: Wrocław i do 15 km na południe od Wrocławia. 90% napraw odbywa się w ciągu 3 do 24 godzin od zgłoszenia. diagnoza awarii gratis lub 50 zł w przypadku rezygnacji z naprawy
Załączam jeszcze jedno dokładniejsze zdjęcie:-)Napisz proszę jak to Ty robisz, na co patrzysz i czym się sugerujesz?
 

Załączniki

  • hj.jpg
    hj.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 139
Ostatnia edycja:
reklama
Akurat to nowe zdjecie zbyt wiele nie wnosi , lepiej mi sie czyta z tych wczesniejszych :) nub jest okolo centymetra od linni mierzacej crl . Bardzo bym sie zdziwila gdyby z tego wyszedl chlopczyk :tak: Zycze wszystkiego dobrego napisz pozniej czy sie sprawdziło . Natomiast co do buzi mozna polemizowac jest równiez teoria skull po ktorej mozna poznac płec dziecka niestety jesli chodzi o twoje zdjecia to an tej podstawie na 2 babka wrozyła takze trzymam sie teorri Nuba i stawiam na dziewczynke .
pozdrawiam
 
Do góry