reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

fotki i filmiki:):)

reklama
vilmaq nie przejmuj się zbytnio. mi się zdaje że oni i tak jakiś tam zapas sobie biorą bo tak jak mówię mój był na granicy chociaż może i już poza i jakoś wszystko dało się zobaczyć i zbadać :tak:
 
MamiDo moim prowadzącym jest dr Sobuta który przyjmuje za baronem w tej szkaradnej przychodni, ale na usg byłam prywatnie (bo niestety mój pan doktor ma bardzo stary sprzęt).
Tu masz linka gdzie byłam na usg: http://www.ginekolog-usg.tychy.pl/uslugi.php tylko że badania nie przeprowadza dr Gwara a dr Nowosielski.
W cenie badania dostałam płytkę z nagraniem, jedno zdjęcie 3D takie na zdjęciowym papierze i w zdjęciowym formacie, 6 zdjęć z usg 2D w tym zdjęcie niby siusiaka :D oraz ten cały wypis z badania plus cała siateczka z gratisami (z butelką, oliwką, mleczkiem do prania, małym sudokremem i jakimiś gazetkami)
Doktor bardzo fajny tylko z tego co wiem to troszkę się czeka w kolejce na to badanie tam u nich...

Edit: sorka nie z oliwką tylko to jest delikatny płyn do mycia ciała i włosów ;) wszystko oczywiście w próbkowych wymiarach.
 
Ostatnia edycja:
Madziarra- fotka bardzo artystyczna:-) maluch kosmicznie słodki:-)

p.s, ja byłam na przezierności w 13 tyg, bo w 11 szkrabki były za małe, lekarka powiedziała, że dzieci muszą mieć po 4,5 cm. ale tego górnego limitu wzrostu nie znam:-)
 
Witajcie:-)
Juz po wizycie...13 tydzień ciąży i 3 dni:-) Wszystko ok, dzidzia mierzy ponad 7cm. Nie mamy pewności co do płci w 100% chociaż Pani ginekolog mówiła na kogo jest szansa;-) Na kogo ta buziuńka wygląda , według Was? Chłopczyk czy dziewczynka?
 

Załączniki

  • dzidzi.jpg
    dzidzi.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 92
  • dzidzi2.jpg
    dzidzi2.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 139
reklama
Matko jakie piękne to dzieciątko.Ja mam wizytę we wtorek i już nie mogę się doczekać bo usg miałam w 6tc i nie za wiele było wtedy widać.
 
Do góry