reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

fotki i filmiki:):)

reklama
maluch2.jpg
mój maluszek :-)
 
Madziarra extra!

Tez mam takie zdjecie, ale nie mam skanera.

Musze Ci powiedzieć, ze nasze dzieciątka są bardzo do siebie podobne! :-) hehe Takie małe alienki :)
 
dzięki dziewczyny :-)
jestem bardzo szczęśliwa że właśnie takiego mojego alienka widziałam ;-) Wiem że takie badanie trochę kosztuje, ale myślę że warto!
Augustynka ja też pierwsze co powiedziałam to to że to alienek haha chyba przez te oczka ;-) chyba takie maluszki jak nie widać twarzyczki to będą wszystkie do siebie podobne hihi tyle że mój jest mega duży. Już sama nie wiem czy to dobrze czy źle...
Vilmaq lekarz wpisał termin ostatniej miesiączki, więc wg mojego suwaczka 13tyg 4dni bo badanie miałam wczoraj :-)
Jedna uwaga- wszędzie jest napisane że 11-14tydz to najlepszy czas na badanie, ale lekarz mi powiedział że jest jakiś przedział wielkościowy i jak się przekroczy te 8,4cm to bejbik jest już teoretycznie za duży żeby to wszystko mierzyć. nie wiem jak to tam jest, ale lepiej nie zostawiać sobie tego na ten 13 tydz.
Buziaki
 
reklama
o kurczaki, a ja akurat w 13 idę :/ i to dokładnie a dzidzia moja jest dość duża jak na swój wiek... może powinnam się przerejestrować
 
Do góry