reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

fotki i filmiki:):)

P1020581.jpgP1020582.jpgP1020584.jpgP1020588.jpg 2 pierwsze fotki to bliźniak nr 1 , dwie kolejne bliźniak nr 2:-)
 
reklama
Darucha mam nadzieje ze sie poprostu myle i bedziesz miała chlopca i dziewczynkę ale wydaje mi sie ze to są chlopcy .
Ale skoro lekarz zobaczyl tylko jednego siusiaka to miejmy nadzieje ze ja sie myle bo jednak co film usg to film a tu obraz jest nieruchomy .:tak:
 
Ostatnia edycja:
Porannakawa-jakbys mogla zerknac i powiedziec jaka to plec Twoim zdaniem, bede bardzo wdzieczna, jesli inne dzieczyny maja ochote mi pomoc to tez bardzo prosze :-)

a119382d5d4324e1med.jpg

7ea7c114973790f6med.jpg

4e71c128f8fde0camed.jpg
 
Ostatnia edycja:
izka01 to jest dziewczynka , mam nadzieje ze sie mylę bo pewnie chcesz synusia , ale wedlug teorii nub wyglada na 100% dziewczynkę .

Dziewczyny te ktore będą miały usg bardzo proszę o dopisanie pozniej czy sie sprawdziło :)
 
Ostatnia edycja:
g_agnes metody 100% nie ma mozna jedynie podnieść pare % w jedna lub druga strone ( shetlles , o+12, zakwaszanie organizmu i wiele wiele innych )
 
Andzik1984 Czy masz moze jeszcze jakies zdjecia ? poniewaz dzidzius jest obrócony troszke do tylu i nie chce strzelać z oceną.
Napisz jeszcze proszę ktory to tydz.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kawa no wlasnie nie mam wiem ze te jest beznadziejne ale moze jednak cos wyczarujesz:sorry2:
wg Om 12tydz4dni
 
Ostatnia edycja:
Do góry