reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki samochodowe

Fajny ten Maxi Cosi ale za 8 kilo będziemy musieli zmieniać więc tak nie bardzo, zwłaszcza że tyle kasy.
gosiagro - ten foteli ma regulację oparcia?? (siedząca albo półleżąca), dużo jest w nim miejsca bo mój Kamil to taki pulpecik :-) Dlaczego ten fotelik wybraliście??
 
reklama
My kupiliśmy Espiro Optima i jesteśmy bardzo zadowoleni... no głównie mały jest zadowolony :) siedzi jak lord i nic mu nie przeszkadza, gdzie w poprzednim ciągle kręcił główką bo coś mu nie pasowało... ;) OPTIMA03.jpg
 
gosiagro - ten foteli ma regulację oparcia?? (siedząca albo półleżąca), dużo jest w nim miejsca bo mój Kamil to taki pulpecik :-) Dlaczego ten fotelik wybraliście??

tak, ma regulację od pozycji półleżącej do siedzącej i co ważne regulacja ta jest z przodu i nie trzeba wypinać fotelika, jak to było w jakimś innym modelu, który nam sprzedawca pokazywał. Najlepiej przymierz fotelik do Kamilka, ja tam zrobiłam, miejsca jest sporo, teraz używamy jeszcze wkładki, widać ją na zdjęciu pod nogami. Ma regulowany zagłówek, alarm informujący o wypięciu się z pasów.
Opinia mojego męża jest taka, że skoro jest to firma produkująca fotele do samochodów rajdowych to muszą przykładać duża wagę do bezpieczeństwa jak i do jakości oraz wytrzymałości użytych materiałów. Mai jeździ się w nim bardzo dobrze, nie marudzi, więc wydaje mi się, ze jest oki:tak:
Zobacz załącznik 338448Zobacz załącznik 338449
 
Hej czy ktras z was ma moze fotelik coneco zenith??? chcialam go kupic ale szukam jeszcze opinie

ja się do niego przymierzałam ale ostatecznie kupiliśmy maxi cosi priori,

u nas fotelik długo nie posłuży bo jak mały podrośnie zamierzamy go wozić we wbudowanym foteliku w samochodzie

fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe z grupy wagowej 9-18 kg :: sortowanie wg kryterium ocena --tutaj masz tabelki z punktacja za bezpieczeństwo, obsługę, wygodę, czyszczenie itp, możesz sobie porównać różne foteliki
 
a ja czekam na naszego römera kinga plus
podobnie jak Gosia kierowalam sie tym, ze ta firma robi fotele do rakiet, wiec chyba doswiadczenie ma hihihi
 
czy ktos ma albo slyszal o fotelikach fisher price'a???????????? jest nowy na gwaracji w komisie i w dobrej cenie, tylko sie zastanawiam dlaczego ktos oddal nowy fotelik za takie male pieniadze i jakies podejrzane mi sie to wydaje....moze cos z tym fotelikiem jest nie teges
 
fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe fisher :: sortowanie wg kryterium grupa

Ocena 2 to już raczej oznacza - brak bezpieczeństwa. Ale nie ma innych modeli w testach. W każdym razie chciałam jakiś kupić FP i doczytałam, że foteliki akurat mają niezbyt bezpieczne. A raczej myślałam, że będzie inaczej, skoro w zabawkach są tacy 'do przodu' ;)

A gwarancja - jak jest imienna(przy droższych fotelikach tak jest), to przy odkupieniu traci ważność.
 
reklama
My wciąż się zastanawiamy nad fotelikiem :-) zdecydowaliśmy się na taki do 25 kg a potem podkładka, ale babka w sklepie powiedziała że w ciągu 3 lat mają ich zabronić. Ciekawe skąd wzięła tą informację :-) mniejsza z tym czy to prawda zdecydowaliśmy się jednak na fotelik 9-18 kg. Doszliśmy do wniosku że skoro i tak chcemy drugie dziecko tak będzie najlepiej :-) Kiedy Kamil z niego wyrośnie to będzie w sam raz dla braciszka :-) Teraz tylko wybrać model :-(
 
Do góry