reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

foteliki samochodowe 9-18 kg pomóżcie

Ja polecam Ramatti Venus Comfort bardzo fajny i przystępna cena ;)
24v6whs.jpg
 
reklama
Ja też polecam Ramatti,
My się wachaliśmy między ramattim a maxi cosi priori XP i zdecydowaliśmy się na ramatti nie ze względu na cenę tylko dlatego że Ramatti jest wyższy i większy a nasz synek jest dość wysoki jak na swój wiek i z tego maxi cosi to już teraz by wyrastał,
Synek jeździ w nim odkąd skonczył 7 miesięcy, bo wtedy zaczęła mu wystawać głowa z fotelika kołyski(zresztą maxi cosi).
 
Witam Wszystkie Mamy i Tatusie. Moja córeczka za 2 miesiące kończy roczek. Musimy kupić fotelik do samochodu. Przeglądamy różne oferty i spodobał nam się Bellelli GIO PLUS 9-36 kg.
Opis -> bellelli.pl
Na alledrogo fotelik bez isofixu kosztuje 300 zł.
Proszę o poradę, czy warto kupić ten fotelik. A może ktoś go posiada ?
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Łukasz
 
Do góry