reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Farbowanie włosów w ciąży...

Gosia, z czystej, nierafinowanej proznosci.... Nie dociera do mnie, ze wlasnie zostalam Matka Polka i powinnam ograniczyc kolory mojego zycia do odcieni Qpy mojego potomstwa. A taka ze mnie wyrodna baba
 
reklama
Kociatka witam w klubie bo jak patrzę na Młodego to nie mogę się nadziwić w jakis sposób tego kosmitę mi zesłano ... Wiem z klasyki "że babę zesłał Bóg" ale mego kosmitę też ????
Ja w ramach swego zwyrodnienia chodzę na siłownie a co :-D Znaczy trzeba założyć wątek: wyrodnych i egoistycznych bab ???? które oprócz Qpy widzą resztę świata :baffled:
 
Nasz kosmita juz sie nieco ucywilizowal :happy: Ale na poczatku istotnie czulam sie, jakby mi Obcego dokwaterowali

Tez chodze na silownie i - o zgrozo - czasem zostawiam to to z babcia i udojonym mleczkiem, aby udac sie na impreze / kolacje z tatusiem, niczym rozpustnica jedna. Widac po 30 rodzic nie nalezy, bo czlowiekowi sie w glowie przewraca z wiekiem:-p
 
oj Próżna Kociatko - nie zostanie Ci to wybaczone! jak czytam jesteś wyrafinowaną Kociatką:tak: Natanek kazanie trzepnie jak się dowie na temat Twojego lubieżnego i jakże szokującego zachowania:)
 
A ja znam odpowiedź na Wasze pytania:-D Kociatko jest wyrodną matką zdegenerowaną kapitalizmem Luxemburga! wiadomo, że zgniły zachód niesie w sobie tylko treści amoralne i pomysł chodzenia na siłownię i o zgrozo na kolacyjki z mężem to produkt zachodniej cywilizacji :)))))))) Misia zaś naoglądała się Mody na sukces i zachciało się siłowni i stylisty... a chała! Do domu podziwiać qpy potomków, gmerać w pampersach i zarastać owłosieniem tu i ówdzie bez farbowania odrostów, siwizny i innych naturalnych rzeczy otrzymanych w darze od niebios:-D
 
Kaganek przasnej oswiaty na te ziemie niosac, wlosow mych plesnia porastajacych nie farbuje (coby dziecko rude nie bylo), nie strzyge (coby nie bylo lyse) i pamietam jako Matka Polka brzemie rodzicielstwa swego z nalezyta martyrologia na barkach dzwigac, swym umartwieniem dumnie stroskane czolo strojac. O ile stroiku tego nie przyslonia rozchelstane odrosty...
 
zapomniałyście żeby jeść za dwoje, troje ... chodzić w powyciąganym dresie i koniecznie z jakimś okiem w rajtuzie ... włos koniecznie tłusty, wągier na nosie bądź w okolicach ...
Kociatka zrób se dziecko po 40-stce to zobaczysz jak Ci się we łbie powywraca :-D jestem taką wyrodną matką że Młodego z mężem zostawiam i bebilonem i idę sobie do galerii na zakupy albo ploty :-D na siłownie co drugi dzień :zawstydzona/y: a jak uprawiam lans spacerowy i mam ochotę to na herbatkę do kawiarni :-D
Nie wiem co Natanek na TO by rzekł ... pewno by mi tym kagankiem z łba wybił takie grzesznie zachowania :zawstydzona/y:
 
Tylko ze te wspolczesne dresy nie chca sie wyciagac!:baffled: Cala reszte da sie zalatwic, przez zapomnienie chyba zaniedbalam... Musze nadrobic. Dzieki instrukcjom tu zawartym, mam nadzieje sprostac wizerunkowi Matki Polki Umeczonej.
 
Kapitalizm, czyli Samo Zlo, zepsul mnie okrutnie. Tak mnie zepsul, ze nie dosc, ze siwizne farbuje (przy moich 33 wiosnach i stresujacym zyciu nieuchronna), to jeszcze pracuje jak jakas glupia coby roczniki 87 i mlodsze (te egzemplarze niepracujace i bardzo zaangazowane ideowo - reszty sie nie czepiam) mogly dostac od panstwa zasilki :-)

Nie wiem co to Natanek, ale brzmi groznie :))) Bedziemy Natankiem dzieci straszyc jak podrosna!

Galeria i ploty to podstawa Mamuski Zdrowej Psychicznie. W Krakowie mamy knajpke dla mamusiek na luzie i (o zgrozo!) przesiadujemy tam z naszymi pociechami, saczac kawke i likierek, deprawujac mlode umysly i ciala od samego poczatku. Pffffffffffffe
 
reklama
Bawełniane dresy kupowane w szmateksie wypychają się znakomicie, szczególnie na tyłku i w kolanach wdzięcznie później zwisając:))) dodajcie jeszcze do obrazu obłupany lakier na paznokciach koneicznie w kolorze czerwonym i zakładane na noc wałki bądź papiloty.
Kociatko ten Natanek to biskup:baffled: będąc zepsutą do szczętu zamierzasz dziecko straszyć osobą duchowną :))))
 
Do góry