reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Farbowanie włosów w ciąży...

reklama
Ej, Anka, nie strasz! Natanek biskupem?? Na szczescie nie... Tu nie ma szmatleksoe, a second handy... Nie widzialam takich naciagajacych sie dresow. O papilotach musze pomyslec... Fajna mysl.
Kociatka wygooglaj sobie na you tube jego kazania np. o okultyzmie i bedziesz wiedziec - jest specyficzny. Dosc ze na pewno, jesli na glowie jawi sie kolor jakis, to wiedzmy ze cos sie dzieje!:-D
 
Nie biskup?:baffled: ale duchowny. Strasznie przepraszam za wprowadzenie w błąd ale jakoś mi się kojarzy z purpuratami. Z tym że ja jestem protestanka i się nie znam :baffled:
Jak chcesz to wyslę Ci takie wyciągnięte Kłaczku, wolisz na tyłku czy kolanach? :))))))))
 
No, nie biskup... Gorzej bo jak mu zakazali tych jego dzialan, to powiedzial ze biskup sie bedzie w piekle smazyl, wiec z purpuratami to on z lekka na pienku ma. :-D Eh... na tylku to sie nie da bo moj tylek wszystko wypelni a na kolanach... coz... wtopilabym sie w tlum na ulicy - tu takie obrazki czeste sa.:-D
 
dzisaj około godziny jedenastej zrobiłam coś strasznego!!!!:szok::szok::szok:
przepraszam dziewczyny ale zmysły postradałam!!! myślę że zrobiłam to ostatni raz....czy ja w ogóle myślę skoro to zrobiłam?!?!
obiecuję nie będę się myła przez dwa dni, w dresie będę chodziła wydartym i moje myśli zboczone będę poskramiała ciągle.....i nieprzerwanie

włosy pofarbowałam....przepraszam......u STYLYSTY INNEJ ORIENTACJI co ciekawe:):tak:
 
Strasznie mi głupio z tym Natankiem, że go w gronie purpuratów umieściłam... W ramach kajania się za popełniona omyłkę obiecuję poobgryzać paznokcie i nie myć kudłów przed najbliższe dwa tygodnie. Zbliżę się trochę do ideału Matki Karmiącej a przez to będzie mi wybaczone, że wypowiadam się w kwestii rzeczonego powyżej nie mając pojęcia o strukturach kościelnych:baffled:
Gosia Ty jesteś grzesznica i Tobie żadna pokuta już nie pomoże :rofl2:
 
Widac farba nie tylko wplywa zabojczo na Nienarodzonego, a takze na Nosicielke, wzerajac sie podstepnie i trujac szare komorki:szok: Albo wchodzi w tajemnicza reakcje chemiczna z tym polknietym kluczykiem? Racje mieli ci co ostrzegali: nie farbowac i nie lykac!!!!:no:
 
reklama
Ja sobie wypraszam, farbowałam ponad miesiąc temu i wtedy nie zauważyłam objawów zidiocenia:))) Mam szanse dopiero za tydzień i same zobaczycie czy skutki są widoczne czy też nie :-)
 
Do góry