reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Farbowanie włosów w ciąży...

Farbowałam się u fryzjera i w domu, najpierw u fryzjera, żeby sprawdzić, czy w ogóle złapie. I złapało, więc potem normalnie w domu, ale farbą bez amoniaku :) bo chodzi głównie o niego :) Ale w pierwszym trymestrze się powstrzymałam :)
A zadbana mama to zadowolona mama, a to szczęśliwe dziecko :)
 
reklama
A może lepsza od farby będzie szamponetka? Moje naturalne włosy są brązowe, używam farb tylko dla uzyskania żywszego koloru. Może szamponetka będzie jeszcze lepsza...
 
a po co w ogóle farbować ????? W ciąży nie musimy być już atrakcyjne i zadbane a po ciąży tym bardziej :-p nasze maleństwo pokocha nas siwe, z odrostami i oczywiście potargane ... i wracać mi na wątek geriatryczny a nie tutaj o lokach i wymyślnych koafiurach rozprawiać :-p:-p:-p:-p:-p:-p
 
Misia a cud koafiura do porodu?:-D Puknij się, musisz slicznie wyglądac do sesji zdjęciowo-filmowej. Kłaki z odrostami komponujące z boa... no weź pomyśl:baffled:
 
reklama
Tylko kto mi będzie łeb w TAKIEJ chwili filmował ??? No zastanów się ??? najwyżej dokręcimy stosowne pozy :-p tak sobie pomyśląłam ... może lepiej w jakimś gustownym turbanie rodzić ??
Fryzura do porodu - to powinno nam spędzać sen z powiek ;-) no i jeszcze jakaś gustowna koszulka ... :baffled: a poza tym Anko ... pomyśl czy ja mogę myśleć ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry