reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Farbowanie włosów w ciąży...

farbowałam w 3 mcu ale ja zawsze farbuję u fryzjera. powiedziałam mu co i jak i dobrał mi specjalny środek bez amoniaku. I muszę przyznać, że trzyma mi się już dosyć długo
 
reklama
kasia3636 zanim utworzysz nowy temat użyj opcji przeszukaj to forum(po prawej stronie na górze), wpisz temat, który Cie interesuje i zobaczy czy już nie powstał wczesniej.
Napisz w nim posta i ten temat powędruje w górę kolejki i będzie widoczny dla użytkowników.
Teamt o farbowaniu połączyłam z takim samym już istniejącym.
Przejżyj go sobie i napewno znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.
Wrazie czego służę pomocą.

Pozdrawiam,
Modeerator
 
Ostatnio czytałam na Wikipedii informację o neuroblastomie - złośliwym nowotworze u dzieci. Cytat:

Czynniki ryzyka[edytuj]

Stwierdzono większą częstość występowania nerwiaków płodowych w zespole Beckwitha-Wiedemanna[21] i rzadkim zespole Simpsona-Golabiego-Behmela. Wykazywano statystycznie większe ryzyko zachorowania u dzieci matek:





Czy coś słyszałyście na ten temat?
 
Szczerze głupota to nie wpływa na płód nie jeden lekarz mi tak mówił spokojnie można farbować ...ja nie wiem ale nie wyobrazam sobie przez całą ciąże nie zadbać o kolor włosów i naprawdę jak widzę takie zaniedbane kobiety w ciąży to okropnie wygląda jak u lekarza siedzą maja jakieś odrosty nie uczesane w dresach i do tego z 20 kg więcej albo i z 30 ... ...kurcze szok ja rozumiem apetyt w ciąży ale do 12 kg jest ok a potem to juz wina kobiety i jedzonka za 4 :):):)

Ja też uważam że można farbować, starać się tylko wybrac mniej smierdzące farby i będzie ok.

Agula nie oceniaj nikogo w ten sposób bo to niesprawiedliwe:-(
Ja przytyłam w ciąży 23 kg ale nie była to wina obżarstwa (więcej wymiotowałam niż jadłam) tylko tego ze całą ciąże musiałam siedzieć lub leżeć...ale to też oczywiście była moja wina...ciekawe podejście do świata, co jeśli Ciebie kiedyś życie postawi w sytuacji na którą nie będzesz miała wpływu?
Nie oceniaj książki po okładce.

Dorianna uczyłam się o neuroblastomie ale o tych czynnikach ryzyka nkt nie wspominał, chociaż źródło wydaje się prawdopodobne więc kto wie...
 
Ostatnia edycja:
gdy bylam w ciazy z pierwszym dzieckiem to farbowalam wlosy, nawet nie myslalam, ze moze mi to zaszkodzic..
chcialam dobrze wygladac
a moje dziecko nie jest uczulone :)
 
ja też farbowałam przy Kubusiu i teraz jestem w 34 tc i też farbuje co jakiś czas Loreal Castingiem bez amoniaku...dopiero jak urodze to pójde do fryzjera i zrobie sobie porządny kolorek bo ten szybko blaknie na słoneczku :(
 
Ja włosów nie farbuję ( jestem w ciązy ) ale nigdy nie farbowałam i nie zamierzam ale np moja mama jest w ciązy miesiąc do porodu jej został i z tydzien temu max 2 farbowała i jest ok
 
reklama
Do góry