reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Elenka i Oleńka, hbd 25 +6

Domi :***
Kiedy Twoja Lily idzie do domku?

U nas Ola najprawdopodobniej 15 sierpnia :(

Teraz rodzice moi wszystko po Elenie chca zabrac i wyprzedać, a ja muszę wózek dla małej kupić tylko tak mi żal tak strasznie żal...
 
reklama
A_nka, zszokowała mnie Twoja wiadomość. Bardzo kibicowałam Twoim córeczkom. Byłam przekonana, że wszystko będzie dobrze. Tak strasznie mi przykro. [*]
 
Anka....brak mi słów kochana.....przytulam mocno bo rzadne słowa nie wyraza tego co czuje...duzo sił Wam zycze....

Elenko ....Aniołku
[*]
[*]
[*]..

Śpij Aniołku
niebios słoneczko,
z chmur Ci zrobią
przytulne łóżeczko.
Przygasną na chwilę
gwiazdy na niebie,
aby przypadkiem
nie zbudzić Ciebie.
Skrzydła anielskie
okryją Cię same,
a Ty śpij czekając
na tatę i mamę.....
 
Anka tak strasznie mi przykro :( nie spodziewalam sie ze cos takiego przeczytam wchodzac dzisiaj na watek... musisz byc teraz dzielna dla Oli...

Dla Elenki [ * ]
 
Darunia tylko, że ja też chcw to sprzedać w cholerę :(

Tylko chciałam szybko po cenach spuścić i raz dwa się uporać, a rodzice jak zabiorą to będą powoli wyprzedawać byśmy tak dużo stratni nie byli.

Ostatecznie się na to zgodziłam.

Pokój muszę przemeblować, wszystko dla jednej zrobić :(

Faktycznie za wózkiem się rozjerzeć bo nam dwa tygodnie tylko zostały i jakoś to sobie w głowie poukładać.

Mąż mój powiedział, że czuje spokój bo Elena bardzo się ostatnie dni męczyła, siniała ciężko jej było oddychać i wogóle... A ja czuję tylko wielką pustkę...
 
Ja wszystkie rzeczy ktore mialam podwojne tzn. Ubranka,hustawke,kosztczki mojrzeszowr itp oddalam takiej kolezance ktora pozbalam w szpitalu bo ona w ciezkiej sytuacji materialnej itp wiec stwierdzialam ze Lilly tego nie bedzie uzywac podwojnie wiec jej oddalam wszystko. Wozka podwojnego nie mialam kupionego. Moja Lilly od poniedzialku w donku jest wqzy juz 2.2kg. Okazalo sie ze ma nietolerancje laktozy i bialek, mamy spechalne mleko i jest ok. Jeszcze przed wyjsciem ze szpitala oddalam ciuszki dla blizniakow z napisem bylam planowana a drugie bylam niespodzianka. Mamie blizniaczek z naszej sali jedna urodzila sie 1800 a druga 960g beda mialy jakas pamiatke po nas.
 
Domi, a my właśnie mamy i wózek :(

Tez mam łóżeczka, huśtawki, zestaw butelek, ubranka, pościele, maty monitory oddechu, rożki, nawet torby mam dwie do wózka.

Ale własnie dałaś mi pomysł wszystkie rzeczy oddam do domu małego dziecka. Poza wózkiem i monitorem te rzeczy sprzedam.

Dziękuję. Cieszę się, że wy już w domku za chwilę i my wyjdziemy :)
Nietolerancja laktozy wiem coś o niej u nas synek się z tym męczy :(

Zdrówka dla Twojej laleczki :-*
 
reklama
Anka tak bardzo mi przykro,Elenka napewno będzie czuwać całe życie nad swoją siostrą bliźniaczką
życzę ci dużo siły i wytrwałości żebyś mogła przez to wszystko przejść
Światełko dla Eleny
Trzymaj się dzielnie
 
Do góry