reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Eko-mama, eko-dziecko

Ida a Ty wkladasz 2 czy 1 ,bo ja kupowalam też z kieszonką i wkłada się 2 i obojetnie w jaką stronę.My już zeszłe lato lataliśmy w tych pieluchach,w dzień,na ogrodzie,jak bylo gorąco właśnie żeby dupcie przewiajo trochę.
 
reklama
:tak:tak,cos takiego,w sensie funkcji.Może ten papier nawilżany milszy w dotyku???:confused2:Bo z drugiej strony spierac rozmazaną kupe z takiej pieluszki (ja mam polarek wewnątrz) to chyba srednia przyjemność....no,ale nie próbowałam sama,tylko takie opinie czytałam.
Ale...ja uzywalam w tym celu zwykłych chusteczek do pupy Babydream różowych wysuszonych.Ich faktura wydawała mi się idealna do tego celu.Wada taka,że ,niestety,do kibelka nie wyrzucisz- musiałam pakowac w osobne woreczki i do smieci :baffled::eek:.No,ale sprawdzały sie super:tak:- milutkie w dotyku i jak nasikała,to nie były az tak mokre.
 
Ostatnia edycja:
dobrze prawisz (jak zawsze;-)), bo ja juz raz miałam okazję i to żadna przyjemność:rofl2::-p:-Da właśnie to jakoś mnie odciąga od wprowadzenia w życie pomysłu używania tylko i wyłącznie wielorazówek:rofl2:chyba spróbuję to co mam i sprawdzę reakcję Misiaka:tak:

a co do chłonności po kilku praniach - nie przyszło mi to do głowy:eek:mam nowe, więc może i w tym rzecz:tak:

zresztą tak mi się jeszcze teraz przypomniało że na którejś aukcji z allegro pewnie, czytałam że dla zwiększenia chłonności można jeden wkład w kieszonkę a drugi na pieluszkę:baffled:
 
Ale jak dasz ten drugi na pieluszkę,to nie będzie miała mokro???Chyba zwyczajnie lepiej częsciej zmieniac.
Ja ostatnio Amelke puszczałam po domu w samej tetrze i rajstopach,coby pupa się wietrzyła.Bałam się,że do kapci sobie nasika.Ale było ok:tak:.Jak często sprawdzałam i po jednym siku zmieniałam,nie przesikała.Wielorazówki powinny byc bardziej chłonne,ale i tak nie tyle,co pampki na pewno.Zreszta póki co jak uzywasz okazjonalnie,zwyczajnie cześciej zaglądaj.
 
Ja też kupiłam dwie takie pieluszki, ale jeszcze ich nie używałam. Kupiłam je bardziej z myślą o odzwyczajaniu Hanki od pieluch. Chcę jej wtedy wkładać w to tetrę, by miała mokro i motywację, by jednak korzystać z nocnika, a przy okazji uda mi się uchronić ciuszki przed zmoczeniem, przynajmniej takową mam nadzieję:) No ale jeszcze za wcześnie na próby. Zobaczymy, czy mój piękny plan zadziała.
 
zresztą tak mi się jeszcze teraz przypomniało że na mi to do głowy:eek:mam nowe, więc może i w tym rzecz:tak:
którejś aukcji z allegro pewnie, czytałam że dla zwiększenia chłonności można jeden wkład w kieszonkę a drugi na pieluszkę:baffled:

Ja mam pół na pół ;-) I używane i nowe. W weekend idę na poszukiwanie wiadra :-D może w przyszłym tyg zacznę pieluchowanie:-D


A co do wizyt na głównym to chyba nawet 2 razy próbowałam,ale nie wyrabiałam z nadmiarem postów i ginęłam w tłumie ;-) :-D

E:

Brrr ucięło mi pół posta:crazy:

a za tak długie karmienie to już w ogóle :szok: ja przy drugim to nie wiem czy w ogóle będę.


A dlaczego? Miałaś jakieś problemy?


HappyBeti te papierki Imse Vimse można prać jak tylko zmoczą się siuśkami a ręcznik zasiuśkany muszę wyrzucić ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
z eko to ja segreguje smieci
probowalam orzechy piorace ale niestety bardzo szybko mi przeszlo,
a mam pytanie do mam od pieszek wielorazowych: czy one nie sa takie ceratowe? jak potem to pierzecie?
 
Do góry