reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny wynik testu POMOCY!!

Dołączył(a)
16 Lipiec 2017
Postów
13
Hej, błagam was o pomoc bo już nie wiem co robić. Wczoraj po południu zrobiłam test i wyszły 2 kreski. Druga była blada ale była, powtórzyłam 2 godziny później i wyszło to samo (test innej firmy). Stwierdziłam, że powtórzę rano ale nie mogłam spać, budziłam się co chwilę. O 7 rano powtórzyłam test i wyszła jeszcze bledsza, cieniutka jak włos. Nie wiem co myśleć, POMOCY!
 
reklama
Rozwiązanie
Ginekolog powiedziała że testy mogą wychodzić pozytywnie, a ciąży nie będzie. Ciąży nie stwierdziła jeżeli okres będzie się dalej spóźniał to mam przyjść jeszcze raz.
U mnie dopiero ok 6 dni po terminie @ pokazała się ciemniejsza krecha
IMAG1219_1.jpg
 

Załączniki

  • IMAG1219_1.jpg
    IMAG1219_1.jpg
    226,9 KB · Wyświetleń: 1 096
reklama
Ja stawiam na Ciążę. U mnie też była taka jasna ale na 4 dni przed miesiączka. Potwierdź jeszcze beta bo ciąża może być jeszcze za młoda by było ja widać na usg. Mam gratulowac? :-)
 
Na pewno jestes w ciazy.nie może byc nawet bladej kreski jak ciazy nie ma
Ja tez pierwszy test mialam taka jasna druga kreseczke ledwo bylo widac:)
Pozniej juz granatowe
Niski poziom beta hcg bo wczesna Ciąża;)
I zalezy jaki test jeden jest może byc bardziej czuly od drugiego:)
Zrob bete i powtórz po 48 h czy przyrasta prawidłowo ale na bank jesteś w ciąży:)
 
Co myślę?? Że nie potrzebnie idziesz do lekarza ,chyba że chcesz zabezpieczyć się lekami. On Ci nie powie czy jesteś w ciąży bo na usg nic nie będzie widział, może co najwyżej szyjkę sprawdzić . A co on Ci powie to i ja Ci powiem i już dziewczyny mówiły zrób test beta hcg i będziesz wiedzieć kolejny po 48h.
Trzymam kciuki.

P.S. wcale nie jest tak że test wyjdzie pozytywny to się jest w ciązy ja i moje znajome czesto trafiałysmy na fałszywe testy które mówiły o ciąży a beta hcg nie potwierdzała. Raz nawet jedna kupiła test z dorysowaną kreską heh
 
Wizytę u ginekologa miała zaklepaną już 2 tygodnie temu więc i tak pójdę, a na betę idę z samego rana. Poza tym ja rozumiem jak by jeden test tak wyszedł....ale 3?
 
reklama
U mnie dwa dni po spodziewanej miesiączce wyszły dwie identyczne grube krechy... twój test potraktowałabym jako negatywny... ale skoro u innych dziewczyn to się sprawdziło w takim razie I ty z dużym prawdopodobieństwem jesteś w ciąży... życzę powodzenia.!
 
Do góry