reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynka czy chłopiec

U mojego męża w rodzinie same chłopaki się rodzą a wiadomo jak każda mama, mam księcia chciałabym mieć też księżniczkę 😀
Ale wiadomo cieszyc się będę z drugiego chłopaka, najważniejsze że zdrowo się rozwija. Napewno dam znać co się wykluło ❤

Może będziesz pierwszą która przełamie ten trend ;) u mojego męża też są sami chłopcy w linii męskiej więc w teorii myślałam, że będziemy mieli samych synów - a mamy chłopca i dziewczynkę
 
reklama
Najgorsze te obawy, z tej strony akurat doskonale cie rozumiem całą pierwszą ciążę ryczałam jak z testu pappa wyszło mi że mogę urodzić dziecko z zespołem Downa. W tej ciąży tez trochę się obawiam pod tym kontem ale wszystkie badania usg wychodzą idealne wiec obyśmy urodziły zdrowe dzieciątka ❤❤❤
 
Dziewczyny a na tym zdjęciu widzicie chłopca czy dziewczynkę? Lekarz mówi że narazie widzi dziewczynke jednak na zdjęciu między nóżkami coś widać 🙈
 
Dziewczyny a na tym zdjęciu widzicie chłopca czy dziewczynkę? Lekarz mówi że narazie widzi dziewczynke jednak na zdjęciu między nóżkami coś widać 🙈
Który to TC?
Na zdjęciu faktycznie coś między nóżkami jest, ale wiesz co? Ja na zdjęciach USG nie widzę wielu rzeczy o których mówi mój lekarz. Więc skoro ja to widzę to gdyby to wskazywało na chłopca lekarza widział by na pewno, a tak niestety musisz poczekać aż dowiesz się kto się zagnieździł w twoimi brzuszku 😉
 
Który to TC?
Na zdjęciu faktycznie coś między nóżkami jest, ale wiesz co? Ja na zdjęciach USG nie widzę wielu rzeczy o których mówi mój lekarz. Więc skoro ja to widzę to gdyby to wskazywało na chłopca lekarza widział by na pewno, a tak niestety musisz poczekać aż dowiesz się kto się zagnieździł w twoimi brzuszku 😉
18tc 😉
 
:D O widzisz to obie jesteśmy mamami Wojtków. Również dziękuję, za miłe słowo 🥰
Rzadko komplementuje inne kobiety, ale nie mogłam się powstrzymać. :)
Co do płci to tak niestety na tym etapie może być, że budowa pipki jest tak pulchna, a łechtaczka tak wydatna, że może być mylona z wackiem, albo wacuś tak dobrze schowany między jąderkami, że może zostać pomylony z pipką.
Myślę, że pozostaje zdać się na trzeciego lekarza, albo odczekać jeszcze troszeczkę. :)
Ja miałam w obydwu ciążach na odwrót jak chciałam :D Jak chciałam chłopca urodziłam córkę, jak zamarzyła mi się druga córka, to urodził się syn.
Jak Ci ten trzeci zrobi jeszcze jedno usg to się pochwal. Może będzie lepiej widać, kto tam się u Ciebie ulokował.
Będzie Tymon 😀
 
reklama
Do góry