reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

31 tydzień ciąży. USG chłopiec czy dziewczynka?

Hej dziewczyny, nie mam pewności co do płci, na pierwszych prenatalnych nie chciało się pokazać kim jest , strasznie się zakrywało , dzisiaj ginekolozka powiedziała że chłopiec, a wy jak myslicie? 🙈 mam już córkę, ale nie mam żadnego zdjęcia z usg córki. Jak wy uważacie co tu widać? Dodam iż to 20tc i mam tylko takie zdjęcie

Jak dla mnie chłopak.
 
reklama
Hej dziewczyny, nie mam pewności co do płci, na pierwszych prenatalnych nie chciało się pokazać kim jest , strasznie się zakrywało , dzisiaj ginekolozka powiedziała że chłopiec, a wy jak myslicie? 🙈 mam już córkę, ale nie mam żadnego zdjęcia z usg córki. Jak wy uważacie co tu widać? Dodam iż to 20tc i mam tylko takie zdjęcie
A reszta dziewczyn jak sądzi? Szczerze nie znam się na usg. A z córką było inaczej 🙈
 
Do góry