reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

czesc mamuski. u nas popoludniowa drzemka wiec mam chwile dla siebie. maly strasznie marudny bo ma goraczke. ale nurofen pomaga i czekam na poprawe po antybiotyku. pogoda u nas super i az szkoda ze nie moge wyjsc z nim na spacer. no ale zdrowko wazniejsze.
Teresiatko - oby wszystko bylo ok, trzymamy kciuki!!:tak:
 
reklama
no czekam na informacje z niecierpliwością!!! Kurcze kciuki zaciśnięte i nie mam jak obiadku ugotować;-)
 
Dowkila....no faktycznie mamy tak samo "duze" dzieciątka....hihi....rzeczywiście czeka nas rozpoczęcie roku szkolnego...ja niestety jeszcze nie wiem gdzie poślę Gosię...bo dotychczasowo jestem z nia w domu......a właściwie to czekam na jakies zawiadomienie "od góry"...bo nie wiem co oni wkońcu postanowią....martwi mnie to wszystko...ale cóz....zycie...
Teresiątko...czekamy na wiesci...kciuki zaciśnięte kochana.....
Pozdrawiam Wszystkie i uciekam......
Zdrówka.....
 
Witam przepraszam ze wczoraj sie nie odezwalam ale padlam jak kawka.Generalnie jest bez zmian:tak::tak::tak::tak:nawet lekarz zaproponowal mi wizyte za dwa tygodnie a nie jak do tej pory co tydzien :-D:-D:-D,ale zwolnienie mam do srody wiec w piatek ponowna wizyta .Adasiek na cale szczescie odwrocil sie glowka i tym oto sposobem mamy 25+1:-D:-D:-D
 
Teresiatko to super ze sklad bez zmian, oby tak dalej!:-)
u nas niestety lekki stresiol bo maly ma chyba przepukline - tak sie nam wydaje. wczesniej mial wodniaki ale znikly. a teraz znowu cos sie pojawilo, zobaczymy co powie lekarz.
czy ktoras z mam miala problem z przepuklina pachwinowa lub mosznowa?
 
TERASIATKO to może oznaczać ze choć troszke jest lepiej?? skoro za dwatyg...:confused: moze jakies postepy widzi, nic nie mowil??:blink:
EFIKA no ja Ci tu nic nie pomoge...:-(
 
Witam przepraszam ze wczoraj sie nie odezwalam ale padlam jak kawka.Generalnie jest bez zmian:tak::tak::tak::tak:nawet lekarz zaproponowal mi wizyte za dwa tygodnie a nie jak do tej pory co tydzien :-D:-D:-D,ale zwolnienie mam do srody wiec w piatek ponowna wizyta .Adasiek na cale szczescie odwrocil sie glowka i tym oto sposobem mamy 25+1:-D:-D:-D


Super:tak::tak::tak:No ale nadal informuj nas na biezaco;-)
Trzymam kciuki;-):tak:Oby tak dalej:-)


EFIKA:-)Ja rowniez nie mialam nic takiego,wiec nie pomoge:no:Ale mam nadzieje ze wszystko bedzie oki.Trzymam kciuki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja niczego wiecej nie pragne jak urodzic chociaz w 36 tyg i przytulic malenstwo do siebie a nie patrzenie na inkubator i zycie w niepewnosci:no:,juz raz to przechodzilam i nigdy wiecej.Musi byc dobrze :tak::tak::tak:-Wiara potrafi czynic cuda
 
Do góry