reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

Witaj Elwirka:)

Aga, a jak było u Was? Musiałaś rehabilitowac dzieci? Jak z oczami? Napisz kilka słów.
 
reklama
Pytałam tak, bo mój Franiu też z 30 hbd, ino hipotrofik - 1010 gramów, 3 pkt Apgar.
Co masz na mysli pisząc, że nie mówią? Są jakieś onomatopeje? Mówią wyrazy choćby zniekształcone? Jesteś w stanie zliczyc ile? Rozumieją, co do nich mówisz?
 
Wszystko rozumieją sa bardzo rozwinieci jak na swój wiek,mówią kilka słów : mama,Ala, nie,dada ale w porównaniu z moimi starszymi dziecmi to oni w ich wieku mówili juz całymi zdaniami, tu muszę wziąć poprawkę bo to bliźniaki
 
Witam i ja
Kurcze jak dawno mnie tutaj nie bylo:zawstydzona/y::no:jednak staram sie czytac na bierzaco:tak::tak::tak:
Przede wszystkim witam wszytskie nowe wczesniacze mamusie:-)
Ja jestem z dziewczynkami po bilansie czterolatka:tak::tak::tak:No i sa nadal miniaturkowe bo w sumie gabarytowo odpowiadaja mniej wiecej rocznym dzieciom
Wiktoria ma 82 cm i wazy 8900
a Klaudia ma 81 cm i wazy 8600
teraz daje Im do picia nutridrinki i za miesica kontrola wagi
Sa zdrowe i idealnie sie rozwijaja:tak::tak::tak:Chodza do przedszkola i anwet maja narzeczonych:tak::tak::tak:
Tearz w moczu wyszly Wiktorii leukocyty i zelazo w dolnej granicy normy.A tak poza tym to zadnych zastrzezen
 
hej :)

tak cieplutko sie zrobiło że wciąż biegamy po różnych placach zabaw , kunda może gdzieś natrafimy na siebie ? bo jak dobrze kojarze to ty też z dąbrowy??

aga , mój Oskar też ma 2 latka i ani be ani me :) ale tak to bywa że jedne dzieci wcześniej zaczynają mówić a 2 póżniej , tak jak rozmawiam z mamami to sporo chłopców koło 2,5 roczku zaczynają trajkotać ,wiec ja czekam cierpliwie , niestresuj sie jeszcze cie zagadają ażci uszy popuchną !!:)

dowikla , no rzeczywiście calineczki maleńkie z tych twoich córeczek , a robiłaś im badania w kierunku hormonu wzrostu??
synek mojego szwagra też jest bardzo niski - ma 12 lat a wzrost 6-latka , właśnie miał robione te badania i dostaje jakieś tam cudeńka co ma pobudzić ten hormon .
ps. mówisz że już zięciów masz :)

my na bilansik 2-latka 1 czerwca - taki prezencik młodemu zafunduje na dzień dziecka :)
 
U nas tez bardzo cieplo,a wlasciwie to nawet upalnie:tak:
Wlasnie odebralam male z przedszkola i zaraz bedziemy cosik jesc;-):-)

ANDZIA
Robilam Im badanie hormonu wzrostu i wyszlo oki:tak::tak::tak:My juz tyle badan mielismy ze szok i wszystkie wyniki sa dobre:tak::tak::tak:
Widocznie juz taka Ich uroda:tak:Moj starszy syn skonczy w listopadzie 8 lat a ma 114 cm i wazy 20 kg:tak::tak::tak:Ale do okolo 4 roku zycia tez byl bardzo maly,ale pomalutku zaczyna nadrabiac:tak::tak::tak:
Tearz chodzi do szkoly i trenuje pilke nozna:-):tak:

Jesli chodzi o mowienie to moja cala trojca jest z tych szybko gadajacych bo wlasciwie wszystko i zdaniami mowili w wieku poltorej roczku
Ale kazde dziecko mowi w swoim indywidualnym tempie i nie ma zadnych nieprawidlowowsci w tym ze dwulatek malo mowi;-):-)

PS
Daj znac po bilansie
 
reklama
Dowikla, to trzeba tu przygonic Dorotę, mame Paulinki, żeby sobie poczytała jakie wymiary mają Twoje dziewczyny:)
 
Do góry