reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

Jako, że nie mamy z Kubusiem swojego wątku, skrobne tutaj co nieco...:-)
Wczoraj mieliśmy maleńki maraton po specjalistach. Najpierw endokrynolog. Wizyta generalnie udana. W końcu udało nam się dobrać odpowiednią dawkę hormonu, ostatnie wyniki idealne:-) Nastepna wizyta w kwietniu:-) Później byliśmy u naszej rehabilitantki. Poprawa jest, ale jest problem z dalszą rehabilitacją, bo Kuba jest b. silny i strasznie się wyrywa podczas ćwiczeń i ich wykonanie jest czasem niemożliwe. Nawet rehabilitantka nie była w stanie go utrzymać. Jak ja ćwicze z małym to koniecznie potrzebuje pomocy drugiej osoby. Rehabilitantka kazała nam ćwiczyć tyle ile będziemy w stanie przy "ruchliwości" juniora a za 2 tyg. zobaczymy jakie są postępy i najp[rawdopodobniej zrobimy przerwe, aż do wizyty u dr zajmującej się rozwojem ruchowym. A dzisiaj zrobiłam Kubusiowe wolne od ćwiczeń, bo mój maluszek ukochany ma dzisiaj pierwsze urodzinki:-) Jak świętować, to świętować!:-)
Wklejam kilka zdjęć z dzisiaj, a konkretna impreza wraz z mszą dla rocznego maluszka w niedziele.
 

Załączniki

  • DSC03343.jpg
    DSC03343.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 44
  • DSC03358.jpg
    DSC03358.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 44
  • DSC03353.jpg
    DSC03353.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnia edycja:
reklama
Kubuś jest śliczniutki :-) Spełnienia marzeń i dużo zdrówka na kolejny roczek :-)

U nas za 3 miechy też roczek ;-) Ale panienka o wiele mniejsza :-D

edit

prawie za 2 miesiące.. jak ten czas leci :szok:
 
Dama dała dziś czadu na rehabilitacji, na dużej salce było jeszcze 2 dzieci i ich rehabilitantki... pluła ze złości przez pół godziny. Do tego pobiła ciocię zabawką:no: boszz, ja to się mam a w domu to samo, puściłam na podłogę, przemieściła się do drzwi i pluje, bo zmęczona ;-)
 
Kamea gratuluję synusia jest świetny. Oczywiście wszystkiego najlepszego w dniu urodzinek i najwięcej życzymy zdrówka. Buziaki od Kacperka dla Kubusia:-)
 
chciałam się przywitać, jestem mamą Sonii ur w maju w 36 tyg.opisałam naszą historię w osobnym temacie. pozdrawiam
 
reklama
witajcie :) Kubusiu, rośnij zdrowo i w radości!! :)

A u nas OK,okulista kazał przyjść po skończonym Wojtulkowym roku ,wiec bardzo się cieszę, bo oznacza to,że wszystko rozwijasię prawidłowo.

Ćwiczymy dalej NDT Bobath, bo napięcie obwodowe ma zwiększone, no i generalnie z ruchliwością małego średnio..Ze spaniem też, mój "nocny marek" zasypia około północy.... :baffled:

Czekamy na orzeczenie, wtedy te marne 150zł będzie na rehabilitację, bo większość wizyt- neurologopeda, neurolog musimy płącić sobie sami, bo terminy są niebotyczne..
 
Do góry