reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

witaj gosiu po tym skrócie widać że naprawdę dużo przeszliście
ale i odrazu gratuluję kolejnej dzidzi w drodze:tak:

u nas chorobowo walczymy znowu z gorączką która była wczoraj a dzisiaj juz nie do tego mega zapchanym noskiem kichaniem i pokasływaniem jutro zabieram maleńką na dyżur do osłuchania
no i meża mam już drugi tydzień w szpitalu a stan kiepski więc mam straszny kryzys
 
reklama
Ja rowniez witam nowa mamusie i gratuluje fasolki:tak::tak::tak:Zycze spokojnych 40 tygodni ciazy:-):tak:

KASKA
Zdrowka dla malej i dla meza:-)
A co jest Twojemu mezowi jesli mozna wiedziec:confused:

U nas ok:tak:Dzieciaki generalnie zdrowi-tylko delikatne przeziebienie nas wszytskich dopadlo,ale jest dobrze:tak::tak::tak:
 
witam:-)
dziękuję za miłe słowa:-)
Kaśka k- ja również życzę dużo zdrowia dla małej i dla męża. Wiem jak to jest...M. miał kiedyś wypadek, operację. Leżał w domu 3 miesiące. Nie mógł sam wstać, chodzić, jeść itd. Cały czas biegałam to do niego, to do dziecka no i do piwnicy bo wtedy mieszkaliśmy na wsi i musiałam sama palić w piecu. Kładłam się o 2 w nocy i rano wstawałam by się nimi zająć. Było ciężko.
Bądz silna:tak:
Czy Wasze wcześniaczki też łapią choroby jak rzepy? Danielek był chory przez całe święta do nowego roku, od kilku dni znów jest chory:-( I tak każdej zimy:-(
W okresie zimowym daję mu czosnek z cebulą, cytryną i miodem, actimel, dużo witaminek.
 
GOSIA
Moje dziewczynki zeszlej zimy tak mi chorowaly:no:W sumei to byly chore jakos od pazdziernika do konca stycznia:no::no::no::no:I prawie ciagle na antybiotykach:no::no:Tearz na szczescie jest spokoj i od tamtego czasu(odpukac)sa zdrowe
 
Gosia moje chłopaki to zaczely chorowac w ubiegłym roku jak Maciek poszedł do przedszkola prawie poł roku bez przerwy teraz juz troszke mniej ale i tak dosc czesto kaszla i smarkaja...dobrze ze tylko to a nic gorszego
 
Witaj Gosiu:-) Tu też sie spotykamy:-D:-D:-D Ja jutro pewnie pójde małego zaszczepić na gruźlice bo tam go nie szczepili:no: mam troche stresa:baffled::baffled:
U mnie tfu tfu okaz zdrowia:tak:
dużo przeszłaś i trzymam kciuki, żeby było dobrze:tak:
 
dzięki dziewczyny
piotrek miał kamienie w nerce ale nie rozbili na czas i dostał zakażenia musieli operować już było lepiej a tu nagle dostał zatoru po operacji
teraz dochodzi do siebie

mam problem z Michaśką ciągle jest chora
czy ktoś też miał u dziecka powiększającą się dziurkę w serduszku?
mamy kupić monitor oddechu

a narazie michaśka od tygodnia walczy z mega katarem dzisiaj pulmunolog kazał robić inhalacje z pulmicortu i obserwować w razie pogorszenia mamy antybiotyk
 
witam wszystkie mamy,
Moj synek rowniez urodzil sie przedwczesnie w 28tyg bardzo skomplikowanej ciazy blizniaczej. Opisalam nasza historie na forum skrajne wczesniaki 25/26tydz ale zparaszam rowniez do poznania naszej histori :
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=OGmnyMDmMoQ"]YouTube- our preterm twins, in memory of our son Philip[/ame]

A oto moje pytanie: moj synek ma przewlekla chorobe pluc i najprawdopodobniej astme ktora do konca nie jest jeszcze zdiagnozowana- a mnei martwi bardzo to ze kazda infekcje przechodzi zle, cale czszescie ze nie musial ladowac na tlenie,ale ms ciezki oddech i bardzo swiszczy.
Bardzo prosze o jakies porady mam ktore tez cos takiego przechodzily z bobaskami? Czy jest nadzieje ze ktoregos dnia to z niknie, boje jak to bedzie za pare lat jak maly bedzie musial isc do szkoly?
 
reklama
co tu tak pusto

ja co drugi dzień jestem u jakiegoś lekarza jak nie z jedną to z drugą :blink:

judy moja córeczka urodziła się w 36 tc a ma to samo:-(
ma trzy miesiące i jest już na wziewnych sterydach dokładnie pulmicort
inhalujemy po 2-3 razy na dobę
niestety ja mam bardzo zaawansowaną astmę i jedna i druga córeczka to samo
każda infekcja to konieczność podania tlenu
starszej się poprawiło gdy skończyła 3 latka ale wiadomo każde dziecko inaczej

o szkołę się nie martw moja Martynka chodzi do przedszkola
nebulizator chodzi po 2 razy na dobę do tego w kieszeni zawsze podręczny inhalatorek i pani wie że w razie duszności trzeba psiknąć
 
Do góry