reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

reklama
Witam! Wczoraj bylismy u lekarza. Wyniki moczu ok-posiew czysty:tak::tak::tak:Chociaż coś.Zuzia ma zaczerwienione gardło i troszkę pokasłuje, ale może od zębów bo wyszła jedna piątka i ida następne:tak:
Założyliśmy konto we fundacji zbieramy pieniądze na turnusy. Mam nadzieję że coś z tego 1% podatku się uzbiera i wyjdziemy wreszcie na prosta z rehabilitacja;-)
na wizytach u psychologa byłam obecna razem z Martynią :tak:

najlepsze jest to że chrzestny Michasi jest rehabilitantem i pracuje z takimi małymi maluszkami więc przy okazji chrzcin odbyliśmy już dodatkowe szkolenie jak ćwiczyć malutką:-)
no i będzie wujek miał nas na oku

Super-fajnie mieć w rodzinie rehabilitanta:-)


no rezonans mam załatwiony w krakowie na koniec lutego ale płace tylko za uspienie wiec sie ciesze jak nie wiem co:-)

Super że sie udało. Ale z drugiej strony płacić za rezonans. Mój tata miał ale bez uśpienia to przez nfz...
 
mamita ja tez mialam rezonans bez uspienia na nfz ale teraz tam gdzie robia rezonansy to nie robia dziecia bo dzieci to tylko z uspieniem a to wiekszy koszt...zreszta same wiecie jak to jest

mamojulci to trzymam kciuki za to aby wam przyznali orzeczenie i kaska byla...nam sie skonczyły orzeczenie i dalej nie stawalismy ale teraz zobacze co wyniknie z rezonansu i pomysle nad tym
 
No to trzymam kciuki zeby sie udalo:tak::tak::tak:Z wlasnego doswiadczenia wiem jak to jest:tak:Na pierwszej komisji to byla tylko rozmowa,bez jakiegos dokladnego badania i zagladania w papiery:szok::szok::szok:Dopiero na kolejnej komisji po napisaniu odwolalania zostalismy potraktowani powaznie i jzu od razu nam powiedzieli ze dostaniemy orzeczenie i musielismy tylko czekac na decyzje:tak::tak::tak:
 
U nas na pierwszej też nie było problemów,ale mieliśmy 2 letnią przerwe bo póżniej nie stawaliśmy na komisji stajemy dopiero teraz
 
u nas na pierwszej komisji macka to wszystko nam dali zasiłek swiadczenie i sami z własnej woli nawet pani sie pytała a tego pani nie chce...byłam w wielkim szoku a potem z mackiem nie stawałam bo zdrowy Adas tez za pierwszym razem dostał a za drugim juz nie i tez czepiali sie juz papierow

W kazdym razie trzymam kciuki aby wam przyznali pieniazki
 
u nas na pierwszej komisji macka to wszystko nam dali zasiłek swiadczenie i sami z własnej woli nawet pani sie pytała a tego pani nie chce...byłam w wielkim szoku a potem z mackiem nie stawałam bo zdrowy Adas tez za pierwszym razem dostał a za drugim juz nie i tez czepiali sie juz papierow

W kazdym razie trzymam kciuki aby wam przyznali pieniazki
Do 19 niedaleko- zobaczymy co będzie.Zależałoby mi na nim,bo wtedy Jula z zakładu L. ma spore dofinansowanie a i ja jadąc z nią na Karpacz moge starać się o zwrot za mój pobyt.
 
reklama
Witam:-)
Jestem mama wcześniaka z 29tc (1300g 47cm) więc chętnie się przyłącze:tak:
Synek w kwietniu bedzie miał 3 latka a nadal nie chodzi, nie mówi:-(
Bardzo dużo przeszedł (operacja serca, dwa wylewy,krwawienia z płuc, 7 transfuzji krwi, posocznice i dużo innych) Przez niedotlenienie jego mózg został znacznie uszkodzony.
Pozdrawiam wszystkie mamy wcześniaków i kochane skarby :-):-)
 
Do góry