reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

Gosiah mi rehabilitanka powiedziala ze maciek moze pozniej chwytac rozne rzeczy i to sie sprawdzilo...Maciek chodził na rehabilitacje potem go wypisali i po 5 miesiacach musielismy wrocic tak samo było z terepia pedagogiczna ...musi miec ciagla stymulacje i juz pani dyrekotr osrodka wczesniej interwencji powiedziala ze bedzie pod ich opeika do 6 rz...teraz wracamy do neurologa i zobaczymy co powie
 
reklama
Witam ale dawno mnie uwas nie było ....jej jak ten czas leci ,
Dziewczyny mam pytanie ,właśnie planujemy trzeciego malucha i nurtuje mnie pytanie czy po 2 cc jest duże ryzyko w 3 ciązy noi czy cc jest bezpieczne????
 
Witam mamy. A ja muszę się Was coś doradzić. Michał od kilku dni jak patrzy na światło (żarówka) mruży oczy. A zastanawia mnie to, bo nigdy nie mrużył. Patrzył po lampkach ale bez reakcji a teraz...mi światło nie przeszkadza jak popatrzyłam... Nie mruży oczek za każdym razem, ale jednak. Nie wiem czy po prostu tak sobie to zrobił dla zabawy, czy coś się dzieje. Kiedyś wyczytałam coś o mrużeniu oczek , ze to może być jakimś sygnałem ale nie pamiętam dokladnie. Plis odpiszcie:-(
 
Kerna ja sie spotkalam z opinia ze dzieci mroza oczka i to jest nadwrazliwosc fizjologiczna kolezanki corka tak ma nosiła okularki przez 3 miesiace i jej przeszlo...moze pogadaj z okulista niech to sprawdzi
 
u nas :-( Martynia po 10 dniach antybiotyku nasiliła kaszel katar i dostaliśmy skierowanie do szpitala tylko że ja nie mogę jej tam samej zostawić więc zrobiliśmy rtg i ma zapalenie płuc
zmiana antybiotyku sterydy na duszności i oby pomogło tej mojej bidulce
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
u nas :-( Martynia po 10 dniach antybiotyku nasiliła kaszel katar i dostaliśmy skierowanie do szpitala tylko że ja nie mogę jej tam samej zostawić więc zrobiliśmy rtg i ma zapalenie płuc
zmiana antybiotyku sterydy na duszności i oby pomogło tej mojej bidulce
Kochana zdrowka dla Martynki:tak:Oby jak najszybciej wyzdrowiala

Sorki ze masz moje edytowanie w swoim poscie ,ale zamiast kliknac na cytuj to mi sie kliknelo na edutyj i tak napisalam:szok::no::no::no::no:Pozniej to musialam skasowac i pisac od nowa
 
reklama
widzę, żę nikt więcej z oczkami nie wymyśli więc chyba się przejdę do okulisty..tylko że na wizytę się czeka 3 miechy:-( to się długo pomartwie:sorry:
 
Do góry