reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

reklama
Kerna pytałam sie o to mrozenie oczek i okulistka powiedziala ze nie moze postawic diagnozy zaocznie nie widzac dziecka i mrozenie ma rozne powody moze byc wrazliwosc na swiatło ale tez wada wzroku i najlepiej udac sie do okulisty sprawdzic ...sory ze nic konkretnego

a Adas ma nadal nosic okulary tylko łobuz ciagle je zdjemuje
 
Kunda bardzo Ci dziękuje:tak::tak::tak:teraz wiem że muszę się zarejestrowac do okulisty:tak: Myślałam, że panikuję ale jednak dobrze:tak: chociaż wolałąbym nie myśleć teraz o tym.....
 
Znowu u nas problem.Jula od jakiegoś czasu raz na kilka dni narzeka na ból brzuszka.Byłam u lekarza w poniedziałek robimy badanie moczu,a na początku stycznia USG brzuszka.A dzisiaj wyczytałam na ulotce leku na alergie MONTEST,że takie mogą być skutki uboczne przy jego zażywaniu.Cholewka nie wiem co robić podawać dalej czy nie?
 
Znowu u nas problem.Jula od jakiegoś czasu raz na kilka dni narzeka na ból brzuszka.Byłam u lekarza w poniedziałek robimy badanie moczu,a na początku stycznia USG brzuszka.A dzisiaj wyczytałam na ulotce leku na alergie MONTEST,że takie mogą być skutki uboczne przy jego zażywaniu.Cholewka nie wiem co robić podawać dalej czy nie?
Oj nie wiem Kochana:no:Jka mocno i caly czas boli Ja ten brzuszek to mzoe lepiej odstaw ten lek i poinformuj o tym lekarza:tak:Moze zamieni go na inny lub zmieni chociaz dawkowanie

Ja bylam wczoraj z mlodymi u pediatry.I tak przez trzy miesiace dziewczynki nic nie przybraly:no:Wiktoria wazy 7700 a Klaudia 7620:no:Niby sa zdrowe i wsyzstko jest ok ale lekarka stwierdzila ze nie maja wogole podsciolki tluszczowej pod skorka:no:Mam zakaz wychodzenia z NImi na mroz bo za szybko marzna:no:Moze przez to nei przybraly ze bylo Im zimno i cala energia tracily na dogrzewanie sie i tak spalaly wszystkie kalorie
Zapisala IM do picia nutridrinki i do dodawania do pokarmow i kaszki cos z serii vita-nutrici
 
reklama
co tu tak cicho?????:szok::szok::szok::szok:

ja cały czas walczę z chorobami zwłaszcza martyni
biedna jest bo już 19 dni na antybiotykach:-(
i ostatnio złapałam doła
bo ciągle tylko podaje jakieś lekarstwa moim dziewczynkom

w poniedziałek michasia ma kontrolę hemoglobiny i na wtorek do hematologa
we wtorek martynia do osłuchania oby już było dobrze
 
Do góry