reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

reklama
Cześć.Pogoda paskudna więc niestety siedzimy w domku.A i mała coś pokaszluje.
Oby nic sie z tego nie wyklulo
My jzu wychodzimy z choroby i dzisiaj bylismy na spacerku dosyc dlugim:tak::tak:
Juz nie daje Im bactrimu i maja koncowke kaszelku:-):tak:
Oby nie bylo tak jak w zeszlym roku,bo chorowaly mi na okraglo od pazdziernika do lutego:no::no::no::no:

U nas też pogoda wstrętna: szaro-buro i mży:-(
U nas dzisiaj w miare ok:tak:Nie pada i nie wieje:-):tak:
Byliśmy w czoraj na pogrzebie u wujka mojego Leszka.To jego chrzestny więc nie wypadało nie pojechać
Wyrazy wspolczucia:-(
 
Michasia dzisiaj waży 3640 w ciągu 12 dni przybrała 480
no i jest po szczepieniu
następna dawka po 20 stycznia
mała troszkę popłakuje mi cały dzień i jest niespokojna a niby dzieci po tych szczepieniach śpią i śpią:sorry2:

Martynia nadal musi brać antybiotyk bo gardło kiepskie

więc też siedzimy w domku w większym gronie
 
witam się po długiej przerwie.
Mam nadzieję dziewczyny, że u Was jak i u Waszych maluszkó coraz lepiej.

My z Tomkiem powoli kończymy z rehabilitacją. Młody nie ma już wcale napięcia i rehabilitant jest zadowolony z rezultatów. Cieszę się bardzo :-D
Nie ma jeszcze ani jednego zęba i z siadaniem też tak średnio. Ale nic go nie popędzam> Niech sobie robi wszystko w swoim tempie.
Mały ma poszerzoną przestrzeń przymózgową-jest ona poza normą (na +). Troche sie tym stresuje. W styczniu znowu pójdziemy na usg główki i zobaczymy... czy któreś z Waszych dzieciaczkó też miało takie coś???

Poza tym jestem w ciąży i też strasznie obawiam się jej przebiegu. Nie chce powtórki ...mam nadzieję, że tym razem będzie wszystko dobrze
Całuje Was mocno i pozdrawiam
 
GOSIAH
Rzeczywiscie dawno Cie nie było.Super ze jzu konczycie rehabilitacje

Gratuluje fasolinki:tak::tak::tak::tak:Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze:-):tak:

KASKA
Fajnei ze mala tak ladnie przybiera na wadze:tak::tak::tak::tak:U nas z tym byl problem od urodzenia:no:i jest do dzisiaj
Jak dzisiaj mala ?
 
reklama
Do góry