reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

widzę, żę nikt więcej z oczkami nie wymyśli więc chyba się przejdę do okulisty..tylko że na wizytę się czeka 3 miechy:-( to się długo pomartwie:sorry:
Moj Dominik tez czasami mruzyl oczka jak patrzyl na swiatlo i nei bylo to nic zlego:tak::tak::tak:Robil to np po tym jak za dlugo ogladal tv lub jak bylismy an spacerku i mocniej wialo
Ale jesli bardzo Cie to martwi to zapisz sie na ta wizyte u okulisty albo przejdz sie na dniach do pediatry:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Aniu kochana! mnie to by tak nie martwiło jakbym gdzieś nie wyczytała o tym mruzeniu.....no i to wcześniactwo:crazy: Ale pewnie panikuję niepotrzebnie...
 
A co wyczytalas o tym mruzeniu?
To umow sie do pediatry chcby jutro i Ona powie Tobie czy masz sie martwic czy nie:tak::tak::tak::tak:
A napewno wsyztsko bedzie dobrze
 
A żewbym pamiętała o co chodziło....gdzieś w gazecie jakiejś, że to może być coś złego. Ale nie wiem czy chodziło o noworodki, niemowlaki......no pewnie się przejdę do pediatry ale muszę prywatnie bo ta państwowa to tylko go ważyć potrafi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Dziewczyny - ja tak nie w temacie - napiszcie mi proszę, czy Wy też nie możecie wejść do wątku o Franiu.. Od str 20 mam ino jakiś krzaczek w lewym górnym rogu ekrany:( No i posty mogę pisac w jakiejś takiej uproszczonej edycji tylko..wrrr.. (bez emotikonów, bez spacji itd).
 
Franowa mamo a moze zaczniej pisac tutaj

Kerna
ja jutro bede u okulisty i jak nie zapomne i bedzie czas to sie zapytam o to mruzenie oczek
 
reklama
Kunda naprawde mogłabyś?????? Jejku złota kobieta jesteś:tak: Ale jak wyleci Ci z głowy to nie przejmuj się- liczą sie chęci;-)
 
Do góry