reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

ohhhh....:-):-):-)ja też...ale póki co możesz rozplątać paluchy na jakieś dwa tyg.pisałam w temacie o wychowaniu ale nikt nie odpowiedział. Wiecie może skąd u Michała wzieły się ciagłe wrzaski i absolutne sprzeciwy na wszystko???? nawet jak coś mu siępo prostu nie podoba to od razu wrzeszczy....i tak z tym wrzaskiem cały dzień:confused2::confused2::confused2: jestem wykończona psychicznie Tak ma od czterech dni...:rolleyes2:.
 
reklama
No też mi tak to wygląda ale on ma 15 m-cy:szok: możliwe??? Przed chwilą znowu miałam akcję pt. "nie chcę kolacji". więc darcie i krokodyle łzy aż mama dała kaszunie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: no i jak tak będzie to synuś zacznie jeść znowu tylko mleczko:eek::eek::eek:
 
Ostatnia edycja:
Gosiah dzięki bardzo , ale chciec a móc:wściekła/y: ale próbujemy:-) a ja dzis z rana w moim malutkim, zabitym dechami miasteczku w kwiaciarni natknęłam sie na.....prezentera TV:szok:ale jak sie zwie:eek: nie wiem....
 
Gosiah gratuluje

Kerna trzymam kciki a bunt dwulatko moze objawic sie wczesniej i trwac nawet bo buntu czetolatka....nic sie nie martw moj Adas tez na wszystko nie

Gosiah
nie wiem czy to to samo ale Maciek miał poszerzone przestrzenie miedzymozgowe i to dosc znacznie...ostatnie usg mial robione jak miał rok i jeszcze wtedy były powiekszone a potem juz nie mialam mozliwosci sprawdzenia bo ciemiaczko zaroslo a neurolog nas nie skierował na rezonans
 
Kunda: tak to to samo. Ja gdzieś wyczytałam, ze jedyną metodą na zmnieszenie tego/ew. uniknięciu poszerzania się, jest stała rehabilitacja bądź stymulacja dzieciątka. A to, że brzdące mają tą przestrzeń poszerzoną może skutkować w przyszłości, że pewne czynności będą robiły wolniej... nie wiem czy sie tym martwić. Ja i tak będę kochać mojego Tomusia, nawet jak będzie miał tempo żółwia.
Także powiem naszemu rehabilitantowi, że tak szybko się nas nie pozbędzie ;-)

Kunda: a Ty zauważyłąś coś "specjalnego" u Maćka???
 
KASKA
Fajnei ze mala tak ladnie przybiera na wadze:tak::tak::tak::tak:U nas z tym byl problem od urodzenia:no:i jest do dzisiaj
Jak dzisiaj mala ?

no powiem Ci że dla mnie to też nowość że Michasia tak ładnie je i przybiera bo z Martynią to był koszmar i do dzisiaj jest z tym kłopot jest dużym niejadkiem

chyba powoli zdrowiejemy z grypek

Gosiah gratulacje ale super trzymamy kciuki Kerna również i za Ciebie:tak:
 
reklama
Kaśka dzięki:-) No wkońcu zdrowiejecie bo ile można!!!!;-) U nas póki co katar jednodnioy:szok: Ja uż wpadłam w panikę, a dzisiaj wsystko minęło:-D
 
Do góry