reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

reklama
Witam!My mamy 3 hipoterapie za soba. Nie jest źle chociaz pod koniec Zuzia troche marudzi. Ale nie tak jak na rehabilitacji na początku;-)Zuzia od wczoraj sie rozgadała -do tej pory tylko baba, tata,mama, a teraz coraz więcej gada z nami po swojemu:-) I wstaje sama z pozycji leżącej do siadu-co prawda nie tak jak powinna ale jednak. Nie wiem czy to wynik hipoterapii - rehabilitantka mówiła na początku że hipoter. przyspieszy mowę.:-):-)
Normalnie ciesze się jak dziecko:-)
 
Witam i ja choć statnio mam czas tylko wieczorami siadać do kompa.W dzień Jula go okupuje...Dawno mnie tu nie było,ale obiecuję zaglądać tu często.Właśnie wróciliśmy z Niemiec.Urlop super udany,choć Julka bardzo się rozbestwiła- no i mamy troszke problemy ze zdrówkiem .W ciągu 3 miesięcy 2 razy angina.
 
Drodzy rodzice wcześniaczków,
Ja z małym pytankiem. Czy któreś z Waszych dzieci dostało szczepionkę Synagis na dysplazję oskrzelowo płucną? Chodzi mi o to jak się podaje pozostałe standardowe szczepionki w momencie, kiedy dziecko jest szczepione co miesiąc synagisem?
 
reklama
Witam drogie mamy! Melduję się po baaardzo ługiej nieobecności:-) . Mam do Was pytanie. Jak jest u Was z drzemkami w dzień??? Michał po długich bojach zasypia w łóżeczku (wcześniej tylko auto lub wózek) ale budzi się z płaczem i potem nie chce spać. Raczej nie od ząbków bo te trzy mu wyszły a nadal miał problemy. Nie wiem co wtedy robić. dziasiaj tak samo. Wyciągnęłam z łóżeczka, ale był tak marudny, że sam nie wiedział co chce i płąkał. Więc go bach do łóżka i po 15min protestów śpi. Może to jest taki bojazliwy wiek??? Sama nie wiem.
 
Do góry