reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

Moja przychodnia dostała akurat te szczepionki z sanepidu i lekarka pomysłała o moich dziewczynkach:tak::tak::tak:stwierdziła ze sa malutkie a do tego w grupie ryzyka i ze jak ja sie zdecyduje to nie bedzie problemu:-):tak:
Ale moja lekarka jest poprostu super:tak::tak::tak:Nawet kosmetyki emolium dostałam gratis te duze butle-emolium i jeszcze jakies inne zebym zobaczyla ktore beda słuzyły moim dziewczynkom:tak::tak::tak:
To naprawdę rzadko się spotyka żeby lekarz sam coś zaproponował
 
reklama
no to tylko pozazdrościć takiej lekarki. nasza lekarka też jest super i pewnie jakby miała jakieś gratisy to by dała.
my to tylko gazetę za darmo dostaliśmy ;-) no i parę gratisów w szpitalu, ale to pewnie dlatego, że sklep z art. dla dzieci chciał mieć jakiś odpis od podatku ;-)
pozdrawiamy i życzymy zdrówka
 
DZIEŃDOBRY ja tu 1 raz , a sama niewiem dlaczego :dry: , niemam zbytnio czasu nadrabiać wszystkiego bo mój bąbelek to mały djabełek , nawet kiedy śpi lubi być głaskany po rączce wiec czasu u mnie niezawiele :-p,
niuniek urodził sie w 35 tygodniu , dziś ma już skączone 2 miesiące i jest moim oczkiem w głowie :tak: rozwija sie super i w niczym nieodstaje od rówieśników.

a co do szczepień to my właśnie 5 idziemy na skojazoną 220 zł! i rotawirus 399 - masakra a podobno w calej uni europejskiej są to refundowane szczepienia i można wystąpić do funduszu zdrowia o zwrot - tak słyszałam.
 
DZIEŃDOBRY ja tu 1 raz , a sama niewiem dlaczego :dry: , niemam zbytnio czasu nadrabiać wszystkiego bo mój bąbelek to mały djabełek , nawet kiedy śpi lubi być głaskany po rączce wiec czasu u mnie niezawiele :-p,
niuniek urodził sie w 35 tygodniu , dziś ma już skączone 2 miesiące i jest moim oczkiem w głowie :tak: rozwija sie super i w niczym nieodstaje od rówieśników.

a co do szczepień to my właśnie 5 idziemy na skojazoną 220 zł! i rotawirus 399 - masakra a podobno w calej uni europejskiej są to refundowane szczepienia i można wystąpić do funduszu zdrowia o zwrot - tak słyszałam.
Witam! Super że wszystko jest ok.:-) Ja za skojarzoną 150 zł płaciłam a rotawirusy sobie darowaliśmy...
 
my jutro idziemy na kolejne szczepienie. na podstawowe bo nie zdecydowalam sie na jakies dodatkowe...
dzis bylysmy u laryngologa i tak jak myslalam zalecila nam masowanie jezyka,ust i brody.... podobno na dole mała ma za waskie wezidelko a na gorze za szerokie..:dry: albo odwrotnie :dry:
za miesiac kontrola wiec zobaczymy ale mowila ze obejdzie sie bez zabiegu wiec nie jest zle.
a na rehabilitacji mała płakała jak nigdy :no: (no chyba jak na vojcie ;-)) w nocy budzila sie kilka razy przez burze a potem nie spała od 6 i moze sie nie wyspała i dlatego.
a! cos dla tych co maja w planach kupic tzw matę do cwiczen dla dzieci: w swiecie dziecka jest 4 elementowa duuza mata za 100zl. taka samą mozna kupic w decathlonie za 70zl :tak:

pozdrowionka
 
reklama
szcepienia powinny być darmowe i te podstawowe i te rozszeżone wkońcu na coś płacimy skaładki!
mamy skierowanie do audjologa:baffled: pierwsze słysze o takiej specjalności :blink: byłyście z dzieciaczkami na takiej konsultacji?
 
Do góry