reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziecięce proszki do prania

Hmm, co zrobić jak nie ma słońca :-)
Ja przzy pierwszym dziecku prałam w Dzidziusiu, a teraz już wszystko piorę w Vizir Sensitive, czyli od urodzenia Asia ma prane w tym proszku i nic jej nie jest.
Na plamy - ja moczę ciuchy w Vanishu i też nic po nim nie jest moim dzieciom
 
reklama
A taki;)

SA8™ Spray przed praniem
catalog

Pre wash usuwa trwałe zabrudzenia, z jakimi nie mogą sobie poradzić proszki do prania bez konieczności namaczania i czyszczenia. Wystarczy spryskać plamę a następnie wyprać. Unikalne połączenie rozpuszczalników i niejonowych związków powierzchniowo czynnych skutecznie czyści kołnierzyki i mankiety, a także plamy z tłuszczu i oleju, tuszu, szminki, oliwy, pasty do butów, sosów. Ma miły, delikatny, cytrusowy zapach.
 
Hmm, co zrobić jak nie ma słońca :-)
Ja przzy pierwszym dziecku prałam w Dzidziusiu, a teraz już wszystko piorę w Vizir Sensitive, czyli od urodzenia Asia ma prane w tym proszku i nic jej nie jest.
Na plamy - ja moczę ciuchy w Vanishu i też nic po nim nie jest moim dzieciom
ja podobnie:tak:. Po prostu jak się dobrze wypłucze, to co ma uczulić? :confused:najpierw prałam w dzidziusi i płukałam tylko w wodzie, ale szybko przeszłam na "dorosłe" płyny do prania, bo mnie denerwowało podwójne segregowanie pranie:crazy:. Już taka mało cierpliwa jestem:sorry:
 
malusia u nas jest właściwie w każdym dużym markecie - na pewno w "realu" i w "piotrze i pawle", właściwie nawet osiedlowe drogerie go mają.

Ja już obleciałam wszystkie okoliczne markety (kaufland, carrefour, auchan, rossman) i nigdzie nie ma :no: Miałam przed narodzinami córki ten proszek i ubranka w nim wyprane zanim się urodziła pachną do dziś (A Karolinka ma już 5 miesięcy :-))
Muszę chyba pojechać do sąsiedniego miasta specjalnie po głupi proszek :szok:
 
u nas do prania ubranek niemowlecych swietnie sprawdzaja sie plyny jelp i lovela, do plukania rowniez jelp i lovela oraz przeslicznie pachnacy dzidzius. wszelkie plamy spieram na biezaco zimna woda z mydlem.
 
Ja jak jeszcze byłam w ciąży kupiłam proszek Jelp Soft Color Fresh 5,4 kg? wyprałam w nim wszystkie ubranka jakie mialam przygotowane dla malucha a miał ich baaaardzo duzo i powiem wam że jeszcze go mam na 10 prań? jest bardzo wydajny i dobrze wypiera:) cena jest odstraszająca co prawda ale jak na tak długo wystarcza to warto:)
 
reklama
Do góry