reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziecięce proszki do prania

reklama
Witam dziewczyny,

Jestem po raz pierwszy na tym forum :)
Mam pytanie ostatnio wyprałam ubranka dla naszego maluszka w Loveli ( ale była to próbka którą dostałam )
Zachęcona waszymy postami zastanawiam się nad kupnem "dzidziusia" ale zastanawiam się czy nie zaszkodzę maluszkowi zmianą proszku.
Co myślicie ?

Pozdrawiam ciepło.
 
Nie zaszkodzisz- to są proszki i płyny typowo dzieciece więc przeznaczone do wrażliwej skory.
 
Ja również piorę w proszku "Lovela" i bardzo sobie chwalę,ale niedługo kończą mi się zapasy,które zrobiłam w ciąży(ech te promocje ;-);-);-)) i zamierzam spróbować właśnie zacząć prać w "Vizirze",bo słyszałam,że dzieciaczki dobrze go tolerują :tak::tak::tak:.Zobaczymy :-):-):-).
 
ja piore w dzidzius ale nie wszystkie ciuszki mi dopiera zostja plamki zwlaszcza po zupkach. W jakiej temperaturze pierzecie ciuszki. Mam pytanie od jakiego wieku dziecka pierzecie w vizyrze sensitiv
 
dziewczyny aby zeszły plamy po marchewce to należy powiesić ubranko centralnie na słońce, gwarantuję ze 100% plam zniknie bez śladu
 
reklama
Do góry