reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziecięce proszki do prania

Ja polecam proszek JELP 2w1(to jest proszek a w nim już płyn do płukania tkanin)fakt 2 kg kosztje 30 zl.dodatkowa zaleta tego proszku jest hipoalergiczny co też jest łagodny dla skóry i ma atest matki i dziecka i jeszcze jedno czy to kolory mocne czy nie prałam wszystkie razem tzn białe z kolorowymi a dlatego bo białych to za dużo nie miałam i wogóle niefarbują ciuszki po tym proszku no chyba że mam takie super ciuszki ze nie farbują ale nawet granatowe czerwone czy to jeansy czy bluze wszystko razem z białymi bodami nawet:-) i ja zawsze go używałam do teraz tzn.od miesiąca piore w naszych proszkach REX,BRYZA i jest ok a dlatego teraz bo synek juz starszy co biega tu i tam co nienadążam z praniem a z tym proszkem dlatego mam na moje męża i synka ubrania jeden proszek do koloru i białych:tak::-)
 
reklama
Ja też używam proszku Jelp Soft 2w1 do koloru (za 5,4 kg płacę ok.60 zł), ale i tak dodatkowo stosuję płyn do płukania Jelp Sensitive.
Tak samo, jak patrysia86 piorę ubranka białe razem z kolorowymi i jeszcze nigdy żaden z ciuszków mi nie zafarbował :-):tak:.
Natomiast nasze ubrania, zarówno białe, jak i kolorowe, piorę w proszku Rex lub Bryza do koloru :tak:.
 
Ostatnia edycja:
U nas Dzidzius jest jak jestemy w Polsce lubie go bo ubranka tak slicznie po nim pachną:tak: .. i nie uczulił Julki .. I JELP troszke drogi ale u nas sprawdza się super do tego wybiela ubranka...Z płynów to albo Jelp nie raz Silan sensitive...;-) a jak jest u was z tym plukaniem płukacie dodoatkowo czy pierzecie w samym proszku????
 
Witam wszystkie mamusie. Właśnie przed chwilą się zalogowałam po to by napisać że zadzieram kiecę i lecę... no dobra tocze się do Reala po Dzidziusia :) Mam nadzieję że nie uczuli mojego Maluszka. Dam znać jaka rekacja na proszek.... jak tylko Maluszek opuści brzuszek :)
 
ja kupiłam płyn do prania -właśnie dzidziuś i bałam sie co o nim przeczytam
ale widze pozytywy-bardzo sie ciesze-popiore sobie ciuszki a jak sie rozpakuje to sie dowiem czy moja niunia też go toleruje:-)
 
płyn do prania dzidziuś pierze dobrze, za to w przeciwieństwie do proszku ma okropny zapach, kupiłam go tylko raz i nie miałam ochoty na powtórkę
 
Ja również polecam Lovelę i na dziusia też nie narzekam, za to nigdy więcej nie wypiore małej ciuszków w JELPIE!!! raz,że nie dopiera a po drugie mała dostała od niego uczelenie.
 
reklama
Do góry